niedziela, 17 października 2021

Kultura i rozrywka

Rozpoczęcie roku artystycznego - zaczarowani orientalnym klimatem

Rozpoczęcie roku artystycznego - zaczarowani orientalnym klimatem

Piątkowy wieczór 24 września br. przyniósł grajewskiej publiczności wiele emocji i znakomitych wrażeń. W fantastyczny świat orientu przeniósł słuchaczy zespół Sentido. Zabrzmiała muzyka z charakterystycznymi instrumentami, w takt której tańczyła profesjonalna tancerka specjalizująca się w tańcach Iranu, Afganistanu, Azji centralnej i Kaukazu. Widowisko było jednocześnie uroczystym rozpoczęciem roku artystycznego Grajewskiego Centrum Kultury.


Zanim artyści zabrali widownię w magiczną muzyczną podróżą dr Tomasz Dudziński, dyrektor GCK podziękował pracownikom i wolontariuszom za wykonywaną pracę na rzecz rozwoju i krzewienia kultury w mieście. Natomiast po koncercie samorządowcy na ręce dyrektora złożyli podziękowania oraz życzenia kolejnego twórczego, ciekawego i bogatego w nowe inspiracje roku.

Widzowie zaczarowani orientalnym klimatem dziękowali za podróż w tajemnicze, pełne kolorów, pięknej muzyki i tańca zakątki kultury!

 

e-Grajewo.pl

 

niedziela, 17 października 2021

Erasmus Days SP 1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.