wtorek, 28 maja 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 8415 wyświetleń

Rowerowa Masa Krytyczna II

30 sierpnia 2013 r. odbył się drugi wspólny przejazd rowerzystów ulicami Grajewa.

"My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem" - pod takim hasłem przebiegają akcje Rowerowej Masy Krytycznej. Rowerzyści wspólnym przejazdem demonstrują, że mają równe prawa na ulicach, jak inni uczestnicy ruchu drogowego.


fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (8)

Było zajeb*ście :D Czekamy na kolejną Grajewską Masę Krytyczną :P

jeszcze tak żeby oświetlenie te rowery miały i ich właściciele używali tego po zmierzchu i nie PRZEJEŻDŻALI po pasach bo sama nazwa mówi,że jest to miejsce przejścia dla pieszych to już byłoby fajnie :0

GMK w Grajewie trochę na wyrost, gdzie, ale w Grajewie to ścieżek rowerowych nie brakuje, dookoła sama zabudowa wiejska i drogi asfaltowe, kto odpowiedzialny będzie jeździł rekreacyjnie rowerem ul. Woj. Pol czy Ełcką

Fakt! Prawdziwa ciemna masa krytyczna. Może by tak popracowali społecznie zamiast bawić się w głupawki? Może akcja sprzątania lasu??? :) Przynajmniej jakiś pożytek z tego zbiegowiska będzie zamiast robienia niepotrzebnego szału na zakorkowanym mieście.
Niektórzy zrobią wszystko co by ich zauważyli na mieście:)

Rowerzyści uczestniczą w coraz większej ilości wypadków i powinni mieć obowiązek posiadania ubezpieczenia OC.Rząd szykuje taką niespodziankę cyklistom.

Radek jest Najlepszy ;) pozdro od wujka.

Kto odpowiedzialny będzie jeździł głównymi ulicami? Ano np. ktoś kto musi dojechać do pracy. Do tych asfaltowych dróg poza miasto też trzeba jakoś dojechać, a jeśli ktoś ma na np. rower szosowy to niby jak ma się wydostać z miasta? helikopterem? Fajnie jest wiecznie ponarzekać zza komputerowej klawiatury na wszystko na co tylko się da zamiast ruszyć kilka liter i zorganizować coś, aby zintegrować mieszkańców, dobrze się pobawić i rozruszać. Jednego dnia można pojechać rowerem, a drugiego posprzątać las, jaki problem? To miasto powinno chyba umrzeć śmiercią naturalną bo niedługo cokolwiek by się nie działo to i tak będzie Wam źle.

"Leśnik" Kup se koło i trąć se w czoło. Wszędzie są takie akcje a Ty krytykujesz grajewo. Bardzo dobrze, że organizują takie akcje a do lasu możesz sam się przejść zamiast narzekać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.