Wiadomości

Środki dla SP 2 i SP Wąsosz


2 listopada 2011 roku, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Wyszyńskiego 1, zostały uroczyście podpisane umowy o dofinansowanie realizacji projektów w ramach Działania 9.1.2 Priorytetu IX PO Kapitał Ludzki "Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych" - poinformował Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pełniący funkcję Instytucji Pośredniczącej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W uroczystości brali udział przedstawiciele IP - członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego oraz beneficjenci tj. przedstawiciele gmin i innych organów prowadzących szkoły.

Beneficjenci, z powiatu grajewskiego, z którymi zawarto umowy o dofinansowanie w tym dniu to Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie (Miasto Grajewo) oraz Szkoła Podstawowa w Wąsoszu (Gmina Wąsosz). Pośrednio ze środków będzie też korzystać Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie. Tutaj, obok innych placówek w województwie, swoje przedsięwzięcia edukacyjne będzie realizować Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku, która otrzymała dofinansowanie.
za: wrotapodlasia.pl


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.