czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9271 wyświetleń

Remont w Wojewodzinie

W Zespole Szkół w Wojewodzinie już od pierwszego dnia ferii zimowych rozpoczną się wcześniej zaplanowane prace remontowe i konserwatorskie.

„Większość prac będzie prowadzona sposobem gospodarczym przy udziale pracowników szkoły. Mamy zamiar dokończyć zaplecze sali gimnastycznej tj. wstawić nowe drzwi, ułożyć nową posadzkę, poprawić stan oświetlenia w korytarzu sali gimnastycznej. Będą też prowadzone remonty w pracowni żywienia: cyklinowanie parkietu, odnowienie ścian i położenie nowej posadzki. Zaplanowaliśmy także odnowienie pracowni rachunkowości. W pracach będą uczestniczyć rodzice uczniów, którzy zaoferowali swoją pomoc. Środki którymi dysponujemy na zaplanowane remonty są niewielkie. Udział rodziców w pracach, naszych pracowników i dobra wola sponsorów - to znacznie obniża koszty remontu. Ferie to dobry czas na remonty. Mam nadzieję, że uda się nam urzeczywistnić wcześniejsze plany”- twierdzi dyr. szkoły Karol Choynowski.
Kierunki kształcenia w Zespole Szkół w Wojewodzinie:
1.Technikum Żywienia
2.Technikum Ekonomiczne
3. Liceum Profilowane - kształtowanie środowiska
4. Policealne Studium Zawodowe - Technik informatyk
5. Zasadnicza szkoła zawodowa

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (2)

a czy pokżażecie zdjęcia po remoncie sal bo chciała bym zobaczyś jak to teraz wygląda.

Jestem maturzystą w szkole i mogę powiedzieć, że prace idą pełną parą.
Szkoła wygląga coraz ładniej i tu ukłony dla Pana dyr. K. Choynowkiego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.