Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13876 wyświetleń

Rekolekcje w Niećkowie

    W Zespole Szkół w Niećkowie w dniach 16-17 marca 2009 r. odbyły się Rekolekcje Wielkopostne.

Na zaproszenie Proboszcza Parafii Wąsosz – ks. Marka Milanowskiego rekolekcje przeprowadził ks. Jacek Czaplicki wraz ze wspólnotą Gloriosa Trinita z Łomży.
Najważniejszym elementem zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia rekolekcji była msza św. celebrowana przez ks. Jacka Czaplickiego, w której posługę pełnili członkowie wspólnoty Gloriosa Trinita i uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie.
Wszyscy uczestnicy rekolekcji mogli skorzystać z sakramentu pojednania, którego udzielał ks. proboszcz – Marek Milanowski oraz ks. wikary – Dariusz Gosk.
Głęboko w serca uczniów zapadły świadectwa wiary składane przez członków wspólnoty.


Komentarze (5)

Ksiądz Jacek jest the best!!!!
On pokazał co to znaczy wierzyć :)
pozdrawiam :)

ksiądz jacek jest super

Panie Dyrektorze, czy świecka szkoła jest właściwym miejscem do uprawiania religii? od tego jest kościół. szkoły są do realizacji programów oświatowych, które często kolidują z nauką kościoła ( kościołów). Ponadto Polska jest krajem wielowyznaniowym i uczniowie niewierzący lub innych wyznań, których jest wiele na podlasiu mogą czuć się dyskryminowani. Ksiądz udaje że tego nie wie, a Dyrektor boi się zwrócić uwagę proboszczowi na niezręczne swoje położenie.

Chyba o czymś nie wiem. Moje dziecko uczęszcza do szkoły w Niećkowie. Nie jest tak, że w szkole 100% dzieci wyraziło chęć uczestniczenia w zajęciach religii? Skoro tak to o jakiej dyskryminacji jest mowa?!?

tegoroczne rekolekcje byly super:) Ksiadz Jacek jest naprawde super i potrafi zachecic do sluchania:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.