niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 9726 wyświetleń

Referendum ws. imigrantów

Biuro Poselskie Adama Andruszkiewicza informuje, że trwa zbiórka podpisów pod wnioskiem o referendum ws. przyjęcia nielegalnych imigrantów. Wszyscy mieszkańcy Grajewa i okolic są zaproszeni do pomocy w tej inicjatywie.

Druki do zbierania podpisów można pobrać w biurze lub ze strony internetowej: 
http://dzienreferendalny.pl/wykaz-obywateli-referendum.pdf

Wypełnione podpisami listy przyjmuje pracownik biura i koordynator akcji w powiecie grajewskim Daniel Purwin codziennie w godzinach 9.30 - 15.30.

Telefon kontaktowy: 507 264 164


Wspólnie zatrzymajmy napływ nielegalnych islamskich imigrantów!
Zapraszamy!

Biuro Poselskie Adama Andruszkiewicza

 

Komentarze (24)

Po co nam teroryści i gwałciciele. Mamy fajne dziewczyny w Powiecie Grajewskim to będziemy ich bronić.

Nareszcie ktoś POmyslał!

kto bedzie szukal biura poslapa jak nie ma internetu-to trzeba zalatwic w inny sposob-chyba ze to jest chwyt reklamowy posla'a gdzie obwodbnica.

Siam bylem przez 25 lat emigrantem lten kraj wktorym bylem nje robil zadnego referendum przeciwko mnie wiec jestem oburzony na takie glupote w Polsce.

bzdura za nasze podatki :)

pochwalam to brawo Adaś.

Nic nie podpisze dopóki nie dowiem sie jak mają brzmieć pytania do tego referendum...

Przez tego typu inicjatywy przyzwoita inicjatywa o nazwie Kukiz '15 rozpłynie się tak samo jak Ruch Palikota. Czy wy nie rozumiecie, że włożenie 150 mln zł w coś takiego denerwuje zwykłych ludzi? Z góry wiadomo, że większość będzie przeciw, po co to referendum. Dalej się rozmieniajcie na drobne, to wasza pierwsza kadencja będzie ostatnią. Trzeba by zrobić referendum nt. całkowitej wymiany klasy politycznej z politykierów na tych co im polski interes leży na sercu.

dziekuje ja ich niechcem

W II wojnie światowej wiele krajów takich jak Wielka Brytania, Australia, Canada, Meksyk, USA, Kongo, Palestyna, Iran i wiele innych krajów obcych religijnie i kulturowo przyjmowało polskich uchodźców wojennych za co im jesteśmy wdzięczni. Więc warto może spłacić dług wdzięczności. Nie wiadomo czy my kiedyś nie będziemy musieli uciekać przed wojną? Pan Andruszkiewicz niech lepiej się zajmie pozyskiwaniem inwestycji i infrastruktury a sieje ferment i nienawiść.

Przecież zmarnujecie 100 mln złotych. Po co?

Ja jestem na ,,nie,, ....

Każdy kto jest za przyjmowaniem imigrantów niech przyjmie do siebie do domu i za nich odpowiada!

Do Laura: Ogranij się trochę i przestań być tak libelarna i otwarta ilu naszych rodaków emigruje? I w Nowym świecie nikt nie czeka na nich z otwartymi ramionami. Emigraujac do USA nikt nie liczy na socjal bo wszystcy wiemy jak są nasi rodacy tam traktowani. Teraz to Oni "Inni" są emigrantami i gwalcą Nasze kobiety w imię Szeroko Roumianej RELIGI.

Przecierz wasze cudowne PO chcialo przyjac imigrantow a teraz pis musis wykonac zobowiazania poprzedniego rzadu dziekujemy platformo psl

Mądry Polak przed szkodą. Działajmy zanim będzie za późno! Musimy bronić naszej Ojczyzny dla obecnych i przyszłych pokoleń :) Biuro poselskie w Grajewie ul. Wojska Polskiego 6/19 i w Białymstoku ul. Jurowiecka 56 zaprasza do pomocy !

Do 4r3k: Jeśli PiS i Kukiz 15 będą tak na lewo i prawo szastali pieniędzmi: 150 mln na referendum, 20 mln dla Rydzyka niby na szkołę, 27 mln z odsetkami za 8 lat dla Rydzyka na odwierty geotermalne, ok. 8 mln dla podkomisji Macierewicza w sprawie katastrofy smoleńskiej (miesięczne wynagrodzenie eksperta co najmniej 25 tysięcy a jest ich 21), odprawy dla wszystkich zwalnianych urzędników itd., to po 4 latach będziemy "trzecim światem", bo bo coraz bardziej idziemy na południe.

Nie. Niech jada do usa

Zrobic referendum i skonczyc z pis ,poniewaz oni doprowadza Polskie do zguboty oni z Polski zrobia druga Etiopie,

Po co referendum, przecież wiadomo jaki będzie wynik, zapewne chodzi o kasę dla firmy je przeprowadzającej. Politycy i tak nie liczą się z wynikami referendalnymi a tym bardziej z naszym zdaniem. Już w mediach przebąkują, że to oni powinni podjąć decyzje a nie obywatele. Może decyzja już została podjęta w jakimś tajnym protokole do wizyty, a obecny rząd musi ją wdrożyć.

Ludzie opamiętajcie się !!! Wy sobie nie zdajecie sprawy co to jest za narod. Inna kultura , zwyczaje , obyczaje itd. itp. jednym słowem to jest dzicz i nieroby. Calymi dniami tylko się modla( 5-7 razy), obojętnie gdzie nawet na ulicy a ty masz stac i czekac az oni skacza swoje pokłony glowa w ziemie. Oni glosza ze Bog stworzyl człowieka na obrraz i podobienstwo swoje a nie do pracy , a człowiek jak pracuje to jest zmeczony i nie może oddac się nalezycie modlitwie wiec nie ma mowy o zbawieniu. To sa nieroby, brudasy i dzicz. Nie daj panie Boze żeby oni się zagnieździli w Polsce ,bo teraz jest kabaret a potem to będzie tragikomedia. Wyobrazcie sobie ze kilku zostanie w Polsce - pojda do szkoły lizna jezyka i będą piac sie do gory. dojda do biura i krok po kroku wyżej i wyżej - i co wtedy ?... nie obejzycie się jak będziecie musieli przyjmować ich warunki zycia , bo jak nie to Was wyrzna do samej ziemi pod płaszczykiem rasizmu i dyskryminacji. I krok po kroku Polska przestanie być Polska ale na Wasze zyczenie. Obudzcie się i nie przyjmijcie tej choloty. Ja na nich patrze każdego dnia .Oni nigdy nie zaklimatyzuja się i przystosują się do europejskiej kultury, tylko zmusza was do zaakceptowanie ich zwyczajow i ich swiat. A co będzie jak wasze dzieci pozenia się z nimi - i wtedy zapomnijcie o polskości. Będziecie rodzic dzieci , ale nie będziecie mieć do nich prawa, bo dzieci sa i naleza tylko do nich

Nie będzie referendum i tych tzw migrant tez nie chcemy.

Wiwat Rzeczpospolita!!!

Zrobmy referendum. Proponuje pytania.
1. Czy chcesz zarabiać 5000 zł ?
2. Czy chcesz nie płacić podatków ?
3. Czy chcesz mieć emeryturę w wieku 50 lat ?

Populizm i populizm. Ciemna masa to kupi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.