niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11559 wyświetleń

"RAJ" wspomaga szpital

Pościel dla pacjentów, zestaw mebli do pokoju zabiegowego oraz dziesięć stołów – ufundowali w tym roku na rzecz Oddziału Internistyczno – Kardiologicznego Szpitala Ogólnego w Grajewie Ewa i Władysław Radzio, właściciele hurtowni płyt meblowych „RAJ”.
 
W tym roku Ewa i Władysław Radzio sukcesywnie, co kilka miesięcy przekazują dary na potrzeby szpitala. Wszystko zaczęło się wówczas, gdy na początku 2006 r. na oddział trafiła p. Ewa, wtedy to obiecała pomoc materialną i jak widać - dotrzymała słowa.

- To wspaniały dar serca. Miło, że ktoś zainteresował się szpitalem, jego trudną sytuacją. Jesteśmy dumni, że w Grajewie są ludzie, dla których los placówki nie jest obojętny – powiedziała Irena Płochowska, oddziałowa Oddziału Internistyczno – Kardiologicznego w Szpitalu Ogólnym w Grajewie.

Dary od Państwa Radzio znacznie poprawiły standard oddziału, najbardziej skorzystali na tym oczywiście pacjenci. To dla nich przeznaczona jest pościel oraz stoliki, które stoją zarówno w salach, jak i w świetlicy. Zestaw mebli ułatwia natomiast codzienną pracę dla lekarzy i pielęgniarek. 

- Niestety od 30 lat na naszym oddziale niewiele się zmieniło. Ktoś powie, że te dary, to tak niewiele, ale dla nas to naprawdę bardzo duże wsparcie. Zresztą tu nie chodzi o pieniądze, liczy się piękny gest. Być może znajdą się inni ludzie dobrej woli - dodała Irena Płochowska.

Warto dodać, że pomoc dla Szpitala Ogólnego to nie jedyne społeczne przedsięwzięcie przedsiębiorców. Właściciele hurtowni płyt meblowych "RAJ" od lat sponsorują piłkarską drużynę trampkarzy starszych, prowadzoną przez trenera Ryszarda Borkowskiego.

e-Grajewo.pl


“Nie musimy robić nic wielkiego –

- za to małe rzeczy z wielką miłością” - podziekowanie

Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Grajewie oraz personel


Komentarze (3)

A reszta biznesmenów ?

oby więcej takich ludzi w Grajewie.

co chodzi o ddz.internistyczno-kardiologiczny to nie spotkałam się z taką opieką pielęgniarską jak na tym oddziale .Serdecznie dziękuję pielęgniarkom ze strony żeńskiej.Życzę wam drogie panie sukcesu w dalszej pracy "i oczywiście godnych zarobków:

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.