środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 12623 wyświetleń

Radni sejmiku wybrani

Nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmiku Samorządowego Województwa Podlaskiego. 

    Prawo i Sprawiedliwość - głosów 64 627

1. Jan Chojnowski
2. Bogusław Dębski
3. Dariusz Piontkowski
4. Leszek Dec
5. Marek Olbryś
6. Jan Olszewski
7. Marek Adam Komorowski
8. Marek Antoni Łukaszewicz
9. Karol Tylenda
10. Irena Berner
11. Jacek Łapiński
12. Lech Rutkowski

    Platforma Obywatelska - głosów 42 735

1. Jacek Przemysław Cylwik
2. Jarosław Zygmunt Dworzański
3. Jacek Żalek
4. Bogdan Dyjuk
5. Jacek Piorunek
6. Daria Krystyna Sapińska
7. Zdzisław Jabłoński


    Lewica i Demokraci - głosów 28 401

1. Jarosław Matwiejuk
2. Janusz Krzyżewski
3. Jan Syczewski


    Samoobrona - głosów 10 852

1. Andrzej Chmielewski
2. Sławomir Gromadzki
3. Andrzej Sutkowski


    Polskie Stronnictwo Ludowe - głosów 18 313

1. Jan Kamiński
2. Mieczysław Bagiński
3. Wojciech Borzuchowski
4. Mieczysław Baszko
5. Mikołaj Janowski

 Pozostałe komitety nie przekroczyły koniecznego progu - czyli nie uzyskały co najmniej 5 procent głosów. www.4lomza.pl

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Białymstoku z dnia 21 maja 2007 r. o wynikach wyborów przedterminowych do Sejmiku Województwa Podlaskiego przeprowadzonych w dniu 20 maja 2007 r.

 

Komentarze (14)

Szkoda że nie ma Pana D Latarowskiego ..

Pan Latarowski Darek powinien zostać Burmistrzem Grajewa w najbliższych wyborach. Być może Grajewo coś ruszyłoby z miejsca w końcu. Najwyższy czas. Nauczyciele powinni uczyć w szkołach.

Łomża 4 mandaty , Kolno 1.. Grajewskie głosy poszły w marne. Ale wystawieni na "zająca" nasi kandydaci wypromowali ich. Grajewo przez niewiedzę tych osób, a w konsekwencji rozbicie głosów straciło szanse na radnego.

I teraz mamy!! zamiast glosowac na Pana Latarowskiego zeby chociaz jeden sie dostal to ludzie glosowali na tych co i tak nie mieli szans... i po co to?? Pomyslcie nastepnym razem... ehh

Czy to jest problem podanie ilości głosów naszych kandydatów do Sejmiku wojewódzkiego?

"Pan Latarowski Darek powinien zostać Burmistrzem Grajewa w najbliższych wyborach. Być może Grajewo coś ruszyłoby z miejsca w końcu. Najwyższy czas. Nauczyciele powinni uczyć w szkołach.
Dodano: 2007-05-21 14:13:49 Autor: grajewiacy"

Nie żebym miał coś przeciwko- ale wiadomo powszechnie, że Pan Latarowski Darek jest nauczycielem. To jak? Powinien do ruszania z miejsca w końcu doprowadzać, czy jednak uczyć ? :-) aj.

Do Grajewiaków: Jak nauczyciele powinni uczyć w szkołach, to dlaczego nie Latarowski. To też nauczyciel!

PORAZ KOLEJNY GRAJEWO POKAZAłO SWOE PRAWDZIWE OBLICZE CZUJE SIE TU JAK PRAWDZIWY POLAK PODCZAS WOLNEJ ELEKCJI WIECZNE KłUTNIE WIECZNE SWORY I ZWADY O NIC ZAMIAST WYSTAWIć JEDNEGO KANDYDATA I NA NIEGO GłOSOWAć KAżDY GRA DO SWOJEJ BRAMKI. TE MIASTO TAKIE JEST JAK W DAWNYM POLSKIM PRZYSłOWIU NA ZłOś KOMUś NIE ZAGłOSUJE NA SWOJEGO TYKO OBCEGO. ZRESZTO TO NIE TYLKO CHODZI O POLITYKE ALE RóWNIEż O CHANDEL W GRAJEWSKICH SKLEPACH ILE RAZY SłYCHAć O TYM żE JADę NA ZAKUPY DO W-WY LUB B-STOKU I OD TEGO SIę ZACZYNA.

To że nikt nie przeszedł z Grajewa zawdzięczamy tym, którzy startowali w wyborach mimo że nie mieli szans na wygraną, a pare głosów poprawiło ich „ego”.

do autora "grajewiacy", Pan latarowski Darek to może i zostać burmistrzem ale ty to się jeszcze ucz w szkołach bo ciężkie życie ciebie czeka w przyszłości.

Pan Latarowski ma chociaż pojecie jak sie rzadzi-to widać po jego szkole w której Dyrektoruje. - wspaniale szkoła funkcjonuje

Do woźnej - jak tak bedzie dalej w tym mieście to wyjade do Angli-albo Irlandii. A tak na marginesie to mam na pewno wiecej szkół niźli piszaca te słowa.

Wyborcy! Troche opamiętania. Po pierwsze dlaczego mam głosować np. na Pana Latarowskiego, skoro zupełnie sie nie zgadzam z polityką partii z której kandydował i jej koalicjantami (startowali razem w bloku)?. Jako wolny człowiek, w systemie zwanym demokracją, mam własne zdanie i własne przekonania polityczne. Oprócz tego mamy czynne i bierne prawo wyborcze. Z czynnego skorzytsało niewielu, ale z biernego pokaźna liczba. Ja odczytuje to jako sukces, ponieważ ludzie przestają się bać własnych przekonań i zaczynają je przekazywać publicznie. Po drugie, może w mniemaniu wielu osób, w tym także moim, ktoś inny niż np. Pan Latarowski był lepszym kandydatem. Nie dążmy do ograniczeń i narzucania obywatelom czyjejś woli. Nie czas na autorytaryzm lub coś gorszego. Po trzecie, mamy taką a nie inną ordynację wyborczą. Gdybyśmy chcieli mieć na pewno swojego przedstawiciela powinniśmy porzeć projekt PO o jednomandatowe okręgi wyborcze. Nad tymi radnymi z Grajewa, których nie mamy, bym nie płakał, ponieważ mieliśmy ostatnio nawet dwóch radnych w sejmiku i o ich działalności nie słyszał chyba nikt.

szkoda?to bardzo dobrze ze go nie ma , ja ciesze sie z tego powodu bardzo bardzo mocno:)pozdrawaim:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.