Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11933 wyświetleń

Rada Miasta - V kadencja

27 listopada 2006 roku Przewodniczący Rady Miasta poprzedniej kadencji zwołał pierwszą sesję z udziałem nowo wybranych Radnych Miasta Grajewo. Pierwsze obrady V kadencji odbyły się w UM Grajewo ul. Strażacka 6 i miały charakter zwyczajny. Prowadzenie rozpoczął radny najstarszy wiekiem - K. Żabicki.

Wybranym zostały wręczone zaświadczenia Miejskiej Komisji Wyborczej. Po odczytaniu tekstu ślubowania : "Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.", każdy z nich powtórzył – “Ślubuję, tak mi dopomóż Bóg”.

Na Przewodniczącego Rady Miasta zaproponowano tylko jednego kandydata, Grzegorza Curyło, któremu ponownie powierzono tę funkcję (jednogłośnie). Wiceprzewodniczącymi zostali Henryk Modzelewski oraz Jarosław Sarnacki.

Obrady zamknięto po przyjęciu Sprawozdania Burmistrza o stanie Miasta. Kolejna sesja odbędzie się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu. Zostanie na niej złożone ślubowanie Burmistrza Miasta Grajewo Krzysztofa Waszkiewicza. Do grona radnych dołączą wtedy Jarosław Konopka i Ewa Wróbel, Waldemar Remfeld zostanie powołany na wiceburmistrza.

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Co za układy ma Konopka że już 2 raz wchodzi do grona radnych..... ?

Co wy robicie? No chyba że z oszczędności. Nie trzeba będzie pieczątek, tabliczek wymieniać! Po co były te wybory? .....

Szanowny Panie Burmistrzu

Czas wyjśc na miasto i zobaczyc jak ono wygląda = Został Pan wybrany - to należy zadbać MOCNO o To miasto - bo jak na razie po 4 poprzednich latach CIENKO oj BADZO CIENKO.

Konopka i Curyło do szkoły lepiej by poszli uczyć

Czym e-Grajewo kieruje się usuwając niektóre komentarze-poprawne, i to bardzo, co do formy i treści? Czy głównym kryterium nie jest przypadkiem trafność tych komentarzy?

Dlaczego Grajewo nie ma basenu.

Wszystkie miasta posiadają baseny:
Kolno - ma basen, Zambrów -ma basen, Wysokie Mazowieckie -ma basen,Łomża -ma basen, Augustów - ma basen, Mońki -mają basen, Suwałki - mają basen, Białystok - ma basen, Bielsk-Podlaski - ma basen, Sokółka - ma Basen , Hajnówka - ma basen - TYLKO GRAJEWO NIE MA BASENU_

oj ludzie nie basen jest najważniejszy a popierwsze trza poczekać w cztery lata basenu nie wybudujesz

co, reprezetuje sobą sarnacki ?

Pan Jarosław Konopka, to dobry i mądry człowiek, zasłużył żeby nim być!

Czekający 30 lat - nie przejmuj się - nie jesteście osamotnieni - widocznie w Grajewie i Łapach czyli miastach ponad 20 tysięcznych nie było do tej pory dobrych mądrych gospodarzy(burmistrzów i rad miasta)którzy potrafiliby o to zadbać - o połowę mniejsze Mońki,Kolno i Wysokie Maz.................tam chyba na te stanowiska wybrono odpowiednich ludzi
pozdrawiam
równie długo czekający

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.