wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 85 komentarzy
  • 20903 wyświetleń

R.Giertych w Grajewie

Mieszkańcy  Grajewa i okolic  spotkali się  z  Wicepremierem Romanem Giertychem  12 maja ( sobota) w  sali głównej Kina Relax w Grajewie. Przewodniczący LPR przedstawił  Wiesława Laszczkowskiego jako kandydata do sejmiku wojewódzkiego z naszego miasta. Po półgodzinnym spotkaniu gość odleciał helikopterem rządowym do Warszawy.

Roman Giertych jest autorem książek: „Kontrrewolucja młodych”, „Pod walcem historii” i „Możemy wygrać Polskę”. Przed wejściem do Sejmu prowadził w Warszawie własną kancelarię adwokacką. Jego hobby to: brydż, szachy, tenis i kajakarstwo. Urodził się 27 lutego 1971 r. w Śremie.

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (85)

uu trzeba koniecznie isc:D

Giertych tu potrzebny ;/;/ no chyba ze mundrki zniesie ....

Wreszcie ktos ważny zawita do naszego miasteczka. Pujdę napewno. przy okazji zobacze nową sale kina. Prtawde pisze Laszczkowski ,trzeba zostawić przekonania polityczne na boku , tu chodzi o fundusze dla Grajewa musimy mieć swojego radnego sejmiku. Panie Laszczkowski ja i moja rodzina odda głos na Pana ., wczesniej głosowaliśmy na PIS , .

Mam nadzieję że tym razem jednak będzie Roman a nie jego tata :) hehe:)

po co ten mundurki :/ :((

Ja też popre p. Laszczkowskiego. W koncu i Grajewo musi miec swojego radnego! to pieniadze na rozwój miasta. Pan Wiesław jest młodym człowiekiem wiec pewnie o młodych pomyśli. Pozdro

czy takie wyjazdy są finansowane przez polityków z ich kieszeni czy też to podatnicy sponsoruja takie wycieczki?

proponuję przypomnieć poglądy pana Giertycha jakie głosił przed referendum ws. UE; .. przewidywali w swoich ulotkach przedreferendalnych wzrost bezrobocia, upadek polskiej tradycji, kultury i wiary a także, że mrzonką jest praca dla Polaków w krajach UE; mogę okazać taką ulotkę, ponieważ zatrzymałem ją sobie 2 lata temu jako dowód ..

Jest wielu kandydatów z Grajewa,a przekonania polityczne nie powinne być nam obojętne.

Wielu kandydatów jest z Grajewa , ale tylko pan Laszczkowski jest 1 na liście. To inni zbierają dla niego głosy.

ale super. bedzie mozliwos otrzymania autografa? bo zbieram. mam juz pudziana, natalki kukulskiej, roberta mateji, bonka i kuby wojewodzkiego. wpadne napewno. 3 razy NIE dla UNIE E.

Przekonania- przekonaniami , ale to, co widze w zachowaniach pana L. jakoś nie jest dla mnie wzorcem ... ale pomysł ze zwiększeniem "rozpoznawalności" własnej osoby - dobry ;), A pana Giertycha może i skocze posłuchać.. i jestem za mundurkami ;) , ale na zasadzie równości , czyli nauczyciele też żeby zachowywali pewne standarty ubioru.. pozdrawiam wsiech..

taa a w UE mamy raj! bezrobocie Kolego nie ma gdyż tak duzo osób wyjechało, ze pozwalniały sie miejsca pracy. nie przesadzajmy z tą UE. Troche samodzielnego myślenia. No ale skoro już w niej jestesmy, to musimy wykorzystać to jak najmocniej. Dlatego trzeba wspierać propolskie ugrupowania!

Super Roman w Grajewie , ide napewno.

jAntek! a przepraszam, ale wzrostu bezrobocia nie zauważyłem. skoro nie popierasz działań gospodarczych rządu w którym zasiada pan Giertych to słaby z ciebie propolak

Naucz sie czytac ze zrozumieniem. ja pisalem ze bezrobocie spadlo.

czyli uważasz, że to źle że spadło? idąc tokiem takiego myślenia faktycznie można stwierdzić, że na co ta UE skoro ludzie powyjeżdżali do pracy za granicę. uprzedzając twoją wypowiedż, zgadzam się, że we własnym kraju powinni pracować, ale jeśli mamy taką a nie inną politykę gospodarczą (chociaż ja bym nie demonizował naszego wzrostu gospodarczego, którego podstawą z pewnością jest UE)

super Romek przyjeżdża a bedzie mozną zrobis se z nim fotke?? :D

Ja jestem za mundurkami. Za komuny też były mundurki w pewnym okresie choć była równość klasowa. Dzisiaj mamy społeczeństwo podzielone, są bogaci i biedni i niechciałbym aby czyjeś dziecko było przezywane i wyśmiewane tylko dla tego, że jest gożej ubrane. W biblii pisze, że wobec Boga wszyscy są równi. Wierzę więc, że R. Giertych wprowadza te mundurki z tego powodu bo utożsamial LPR z katolicyzmem. Jeżeli chodzi o spadek bezrobocia to czysta propaganda. Podobno było 20% przed przystąpieniem do UE a jest 17% - to kpina. Więcej zakładów upadło niż powstało, a stopa procentowa spadła tylko dlatego że wykształceni i mądrzy ludzie wyjechali na zachód, Ci którzy mogliby ruszyć naszą gospodarkę z miejsca. Kolejna sprawa dochód krajowy wzrasta - podawano chyba coś około 7% a na koniec roku ma wynieść 5% (za cały rok), z tym że nie jest on rzeczywisty, bo wraz z dochodem powinny rosnąć pobory. Dodam, że na Białorusi opdawano go na poziomie 10% i wyżej i co z tego.

Bardzo się cieszę z wizyty pana Giertycha. Dobrze by było gdyby pan Laszczkowski zorganizował spotkanie ministra edukacji z nauczycielami powiatu grajewskiego. Celem spotkania byłoby omówienie warunków pracy oraz wynagrodzeń, które zatwierdzają radni gmin.

WOOOOOOOOW!!!!!!!
Ale odjazd GIERTYCH w Grajewie!!!!!????
Pomyślalem ze mozna przyjechac???? jak myślicie????

hehe Giertych to fajny gosc !!!!!!

Nie można a nawet trzeba:D Media, pewnie jakieś służby specjalne sie zjadą itd. Bedzie widowisko:D

do czego on nam tu potrzebny... nie chce go w grajewie... niech lepiej nie przyjezdza...

Moim zdaniem Pan Roman powinnien odwiedzić szczególnie gimnazja i zobaczyc jak jest naprawde skoro juz wita Grajewo

ciebie grajewianko prąd chyba popieścił. W grajewie basen? a kto bedzie na niego chodził jak każdemu się on znudzi ? Bedzie identycznie jak z kinem, czyli na sali pustki. Grajewo jest za małe na takie wydatki.

Romek da podwyżki nauczycielom,ha,ha,ha .Za kilka godzin dziennie,2 miesiące wakacji,ferie,długie weekendy i wiele innych dni świątecznych, wolnych od nauki-?Należy sie podwyżka za taka harówę!

przyjedzie i se pojedzie i nic wielkiego nie zwojuje tyle że se pogada

no to bedziemy 12 maja biegać z wicepremierem

do K-8 -wiesz gdzie masz czoło - to nad oczami - wiec popukaj sie tam nieco - przyda sie Tobie na pewno

popieram Romana

Do sejmiku! na pewno nie p. Laszczkowskiego. Można, a nawet trzeba być lokalnym patriotą,ale to nie jest ten kandydat.Wybiorę na pewno kogoś innego

A ja właśnie poprę p. Laszczkowskiego-jest lokalnym Patriotą. Ponoć walczył o szpital w G-wie. Nie są mu obce wartości, takie jak Ojczyzna czy Wiara Katolicka, pamięta również o młodych. p. Laszczkowski na radnego z Grajewa!

Potrzebny nam tu Roman jak dziura w moście.Dlaczego się politycy uwzięli na to biedne Grajewo??

Roman Giertych to w sumie mądry facet,ale przed kamerami to każdy glupa rżnie....hehe przyjde na spotkanie co mi szkodzi :D posłucham co ma nam do powiedzenia ;)

No jeszcze tego nie było chyba nigdzie, żeby tylu "WSPANIAŁYCH" polityków było w tym samym miejscu, w ciągu jednego miesiąca. To już chyba lekka przesada. Jeszcze tylko prezydenta nam tu brakuje...

Giertych to patrzy na Leppera jakby chciał nasladować starszych.
Tylko mu się to nie udaje, ponieważ nic nie robi w zakresie swojego wykształcenia a raczej kierunku pracy. Tak naprawdę to on nie skrócił tego roku szkolnego ponieważ jak się kończyło tak i się skończy.Powinien zrobić coś jeszcze np. zawiesić szkołe aż do odwołania a i tak by to była bujda.:)!(:

W tamtym roku Giertych miał być w Rajgorodzie, i nieprzyjechał ;)

Gadacie jak banda lewaków. Przyjdźcie na spotkanie, posłuchajcie co Roman mówi na żywo, a nie zapodajecie papkę z polsatu. Apeluje o samodzielnie myślenie-to nic nie boli!;)

on wam da podwyszki!! tylko patrzcie!! he! he!

Jeszcze czego iść na spotkanie z romkiem i sobie nerwy szarpać.

Hehe, no to ladnie sie robi w Grajewie :) Moze jeszcze jakas demonstracja wszedobylskiej i wszechwiedzacej Mlodziezy Wszechpolskiej kontra tzw. "lewacy" (w mniemaniu dzieci neostrady oraz moherow) z PO tudziez Demokratow.pl

Od Młodzieży Wszechpolskiej to odjazd. Nikt od nas nie twierdzi, iż jest wszechwiedzący etc. Znam osobiście kilka osób z MD i bardzo je szanuje, w życiu nie nzawałbym ich lewactwem. No ale jeżeli chodzi o demokratów.pl to wybacz-ktoś kto niemal jednoczy się z SLD nie ma prawa być nazywanym inaczej. Zresztą jakie demonstracje? Niby po co? Każdy ma tam swoje poglądy, swoich ulubionych polityków i tyle. W G-wie byli wcześniej np. poseł Zdrojewski czy minister Lepper - i jakoś nikt od Nas nie próbował zakłócić tych spotkań, jesteśmy na to nazbyt kulturalni. Wpadanie na spotkania, darcie mordy itd. to specjalność młodego lewactwa oraz anarchistów. My nie robimy z siebie idiotów. Pozdrawiam.

TO ZASZCZYT DLA GRAJEWA i powinniśmy być dumni że Minister Giertych odwiedza takie miasteczko powiatowe jakich w Polsce 368./ powiaty/. Chwała również W Laszczkowskiemu iż swoją aparycją i osobliwością "zaprosi" tak znamienitą osobowość rządową. Mam tylko nadzieję iż nie będzie to jedyna i ostatnia wizyta Ministra, iż spotkań tych będzie więcej, iż spotka się równioeż z nauczycielami, miesyka}cami,radnymi miast i powiatu w następnej wizycie którą zapewne "zorganizuje" W. Laszczkowski. STAWIAM NA PANA PANIE W. LASZCZKOWSKI - polecam niezdecydowanym postawić na LPR a przede wszystkim na WIESŁAWA LASZCZKOWSKIEGO.

Koń jak wygląda każdy widzi.
Jeden Leper – kryminalista, ... Drugi Giertych – populista, ksenofob. Z całą swoją świtą: vice ministrem Orzechowskim o twarzy inteligenta, ale to są tylko pozory!!!, z tatusiem, który ma trudności z logicznym myśleniem – mieszają mu się legendy o smoku wawelskim z danymi naukowymi. No i jeszcze gwardia przyboczna – Młodzież Wszechpolska, skrajnie nacjonalistyczna organizacja, pozdrawiająca się gestami znanymi z czasów III Rzeszy.

Czemu Laszczkowski w ulotce podaje,że w /płytach/pracowało 4 tys ludzi-iluzionista.

Może przy okazji pobytu w Grajewie Roman zaglądnie do Rajgrodu. Tam jest niezła rozpierducha ze szkołami. Może uratuje paru nauczycieli przed zwolnieniami. Będzie miał okazję zaliczyć zaległą wizytę.

Ciekawę kogo odznaczy w Grajewie? trochę tutaj zasłużonych księży mamy.

Giertycha to bym udusił żebym miał go przy sobie za te "ulepszenia" w szkolnictwie, a Szanowny Pan Laszczkowski to powinien pracować w PUK a nie się za politykę brać.

a po co ten giertych i tak po robiłe szkól wiezienia bez krat gimnazjum w białej piskiej jest bez klamek w oknach a drzwi szatniarki zamykaja na klucz cy to jest szkola ??? a minister ciagnie kase

"kropeczka " nie w Płytach tylko Polimex- Mostostal łącznie ze ZREW po połączeniu od 2 kwietnia 2007 r ma ponad 4 tys pracowników. Już czar prysł i jest prawda.

20 maja rozstrzygnie się czy Grajewo będzie miało swego przedstawiciela w sejmiku , i tu nie chodzi czy z lewej , czy z prawej strony politycznej , ale czy w ogóle będzie ktoś z Grajewa.
Przez kilka miesięcy poprzedniej, aktualnie odwołanej rady sejmiku wszystkie złożone nasze wnioski zostały odrzucone . Teraz mamy 2 szansę. Mogę zrozumieć mieszkańców Grajewa , że nie znają zasad mandatów, ale nie rozumiem lokalnych graczy , którzy w niewiadomym mi celu udają ze mają szansę na wejście i dbanie o lokalne interesy.
Polityka jak wszystko wokół nas opiera się na matematyce, w obecnych wyborach w naszym okręgu są 2 bloki , między którymi podzielone zostaną 5 mandatów przypadających na nasz okręg wyborczy , 5 mandatów i nic więce.
Liczą się tylko te 2 bloki wszystkie inne ugrupowania czyli np. SLD , na starcie są skazane na przegraną.
Ale wróćmy do tych 5 mandatów
1 mandat Platforma - nikt nie przebije mocnej kampanii Piorunka Łomży na 1 miejscu raczej pewniak , 2 mandat z PSL Pan Bagiński nr 1 też wygra z naszym kandydatem z Grajewa który startuje z 8 –mego miejsca.
3 mandat Pis z Grajewa Pan .... miejsce 3 z całym szacunkiem dla jego osoby, przed nim na liście PIS Kowalewski poprzedni radny sejmiku z Kolna , oraz pan Olbryś nr 1 na liście z Łomżyniak popierany przez solidarność, 100% poza zasięgiem Grajewa .
4 mandat Samoobrona , Grajewo ma 4 miejsce , które nie przebije znowu Kolna gdyż poprzedni radny sejmiku nr 1 na liscie Samoobrony pan Gromadzki jest praktycznie 100 % pewniakiem - ponownie Kolno .
Zostaje jeszcze 1 mandat z 5 możliwych . Z listy LPR 1 mandat dla Grajewa jest do ogrania.
W Sejmiku są fundusze na rozwój regionu , nie znaczy to że wszystkie powiaty mają je dostać. Nasi włodarze , czy ktoś będzie w sejmiku, czy nie i tak swoją pensję wezmą , ale co my mieszkańcy mamy robić , dalej jeździć po piaszczystych, lub dziurawych ulicach naszego miasta , ?? Dalej mamy jeździć na basen do Ełku. Możemy mieć swego radnego więc wygrajmy go razem dla Grajewa ,
Musimy Pamiętać że inni nam nie pomogą, a głosy , które dla nich oddamy spożytkują dbając o interesy swoich miast i powiatów.
Głosujmy na nr 1 na liście z Grajewa .
Laszkowski Wiesław lista nr 4.

Witam.. wczoraj pisałem nt. p W. Laszczkowskiego ... może dziś to przejdzie ;) . W skrócie : wystarczy popytać ludzi , którzy z p. L. pracują i go troszke dłużej znają ... . Moja opinia jest taka : Boga to sie w sercu nosi , a nie na klapie , czy jako chwytne hasło :( . Przyjazd p. ministra Giertycha to tylko chwyt propogandowy.. może sie uda ;) . więcej przedstawicieli LPR w sejmiku.. , zresztą , tak jak i ostatnie " nawiedzenie" grajewa przez p. ministra Leppera . I żeby nie było : jestem apolityczny , pozdrawiam myślących...

A ja i moja rodzina glosujemy na pana Latarowskiego to jest najlepszy kandydat dla Grajewa!

cenzura , cenzura i jeszcze raz cenzura.. 2 razy pisałem i pytam sie , dlaczego pierwszy , czy drugi post został zablokowany ?? Czy było tam choć 1 słowo niecenzuralne ? obraźliwe ? Prawda w oczka gryzie ? to pewnie też sie nie ukarze.. i to dlatego , że znam osobiście kandydata....

Tylko ze pan latarowski nie ma ZADNYCH szans by się dostac, bo ma dopiero 3 miejsce na liscie. Głosując na nr 3, dajecie głos dla Łomży. Tylko jedynki!

Po liczbie komentarzy widać, że jest spore zainteresowanie wyborami. Bardzo się z tego cieszę. Słowo do Grajewianina, twój tok rozumowania jest zaskakujący- szanse ma tylko ten kto startuje z I miejsca- otóż nie, na te wybory pójdzie może 5%, może 10% wyborców. każdy głos oddany w tych wyborach będzie miał wartośc 10 głosów, oddanych w normalnych wyborach. dlatego każdy ma szanse. Nie wierzę zbytnio w sondaże, ale LPR po wejściu do koalicji rządzącej straciła znaczną część elektoratu, który poczuł się zdradzony( ilu kandydatów z ramienia LPR, dostało się do sejmiku po jesiennych wyborach??? ŻADEN) Dlatego uważam że szanse w Grajewie są wyrównane.
P.S.
JAKO JEDEN Z KANDYDATÓW PROPONOWAŁBYM OTWARTĄ DEBATĘ MIĘDZY WSZYSTKIMI KANDYDATAMI DO SEJMIKU Z GRAJEWA. NP. NA FORUM INTERNETOWYM. MOŻE E-GRAJEWO OTWORZYĆ TAKI TEMAT GDZIE PYTANIA BĘDĄ ZADAWAĆ INTERNAUCI I KANDYDACI BĘDĄ ODPOWIADAĆ.
POZDRAWIAM

Widziałam Giertycha i nawet mi podał ręke ;)Dla mnie to Roman Giertych jest spoko ;)

Było spoko:D Roman i p. Laszczkowski dobrze gadali, LPR chce dobrze dla G-wa!:P

Oj niektórzy klaskali /co widać na zdjęciach/ w przyszłości nie zrobicie w tym mieście karierya; w wybory już za 3 lata.Pomyślcie o tym jak przyjedzie J. Kaczyński. Następne wybory należą do PO+SLD+PSL.

JA tez widzialem GIERTYCHA i jego ochrone nie wiedzialem ze jestem taki duzy to calkiem normalny facet ,tylko w telewizji tak wyglada groznie moj syn Piotrus byl pod wrazeniem podobaly mu sie spluwy ochroniarzy , miejscowi manele z kolejowej probowali zrobic zadyme ale nasza dzielna policja zrobila porzadek ,dla piotrusia podobaly sie samochody,piotrek mowi ze zostanie politykiem co najmie ministrem.

trzeba powiedzieć krótko-TA PARTIA I CI LUDZIE MUSZĄ ZNIKNĄĆ JAK NAJSZYBCIEJ ŻEBY WRÓCIŁA NORMALNOŚĆ.

Ta wizyta to jedno wielkie nieporozumienie.Teraz na pewno wiem,że na kandydata LPR nie zaglosuję ja i pewnie nikt z mojej rodziny.Kandydata na radnego minister wyczytuje z kartki,toż to żenujące.Panie Laszczkowski! - w/g mnie kampanię w Grajewie zepsuła Panu właśnie wizyta ministra.Na żadne pytanie konkretnej odpowiedzi,ba - odpowiedzi były nie na temat.Ludzie pytali,a odpowiedzi właściwie nie było.Pan minister w koncu stwierdził,że musi jechać,ponieważ nie zdąży na samolot gdzieś tam.Niesmak i wciskanie kitu politycznego.Z tego spotkania wyszedłem załamany.Akcje ministra w moich notowaniach nie stały zbyt wysoko ale wczorajsza wizyta po prostu mnie zszokowała.Pewność siebie i poczucie humoru-to cechy,którymi minister mógłby obdarzyć wielu rodaków.Niestety,chyba tylko tych mniej myślących.A kandydaci na polityków powinni się dobrze zastanowić.Czasami poplecznictwo ,,Panów" z telewizji może wyjść bokiem.Wczoraj tak było-niewątpliwie.

to jest najzwyklejsza iluzja...ehh ludzie sa prosci...

Grajewiak jesteś SLD?:>
Dopóki będą w tym Kraju Patrioci, dopóty my też będziemy...

Wiecie co ??? wy Polacy !? siedizecie z dupa w jednym miejscu i nic nie robicie dla tej ziemi a kazdego polityka krytykujecie ! KRAJ JEST TAKI JAKI JEST NAROD ! CALY NARÓD .... KRAJ TWORZĄ LUDZIE ! Roman Giertych nie robi nikomu krzywdy tylko dziala a malo jest takich ludzi brawo dla tych ktorzy proboja cos robic ! ale narod ich depcze i depcze godło ! Ci ludzie musza miec silną psychike przy takiej krytyce chwala im za to i zycze dalszego powdzenia.

Aj a i moja rodzina zagłosuję na Jana Kowalskiego . Ten człowiek napewno zrobi coś dla miasta

Ta normalność to organizowanie wyborów dla lewicowego Pana Grina , a za 4 lata startowanie z PIS??

PŁD REJON ale ty naiwny ojeju człowieku. Moje zdanie jest takie Pan "Minister" Giertych i Pan Laszczkowski to powinni sie wziąść za kopanie rowów a nie w sprawy polityki sie mieszać. ..

kto chce nosic mundórki ?... praktycznie nikt a dzieki giertychowi bedziemy z....w mundyrkac\h a ten laszczkowski fu nie wiem dlACZego piszecie giersych i laszczkowski jest spoko itp zgielo was

ROMAN ! RONAM! Trzymaj się !TO nie takie proste ?.. myślę i życzę mu jak najlepiej, bo w szkołach zabrałsię się za porządek. Grajewiak

Spotkanie marne.Publiczność:nauczyciele-na palcach jednej ręki policzyć,może ze trzydzieścioro osób już zupełnie starszych,nieco młodzieży ....Razem - niewiele.Kandydat pozwolił sobie pochwalić piękno Kolna, wspomnieć o basenie w Grajewie, no i ocenić szanse innych kandydatów, przy czym sam - jak śpiewała Krystyna Prońko -ma być lekiem na całe zło.Szkoda, że na co dzięń nigdy nie był widziany w jakimkolwiek przedsięwzięciu na terenie miasta.

A gdzie się podział mój komentarz?Napisałem dziś rano i przetrwał tylko parę godzin.Brzydkich słów nie używałem.Czyżbyśmy znów wracali do cenzury niewygodnych tekstów.Chyba trochę wstyd szanowny zespole ,,e-grajewo".

Dość mam gier tych!

Proszę zwrócić uwagę na ''piękną'' składnię zdania oraz ortografię w komentarzach przeciwników Ministra. Ludzie, najpierw, to Wy się nauczcie używać języka polskiego. Do każdego komu zależy na dobru miasta i Polski: Popierajcie prawdziwą polską partię. My nie boimy sie mówić prawdy i nie przestaniemy się bać. Nigdy!

Ciekawy jestem ile kosztowała wizyta P. Giertycha w Grajewie i kto za ni ą zapłacił

Spotkanie trwało krótko, ale treściwie, ino publika zawiodła swą frekwencją. I znów Grajewianie nie wykazali szczypty zainteresowania.
A przecież Pan giertych to Minister Edukacji a jak pisał Ks. Staszic" takie będą REzeczypospolite jakie...." A do wyborów bilisko i na co postawią Grajewianie---na tych których n i e z n a j ą. A potem będzie rozczarowanie!!!!!!!
Nie przypuszczałem że tyle emocji wzbudzi populistyczna wizyta ministra g. Jedna wielka żenada i klęska pomysłodawców tej wizyty. Wyobraźmy sobie , że czekamy na jakiegoś ważnego gościa, którego zapraszmy a on wpada za przeproszeniem jak ksiądz po kolędzie po kasę i najważniejszą rolą było jego pokazanie się. Jak poseł białostocki może opluwać koalicję w której zasiadają . girtych jeździł do Chodorówki a powinien jechać gosiewski czy coś tam pomógł.
Obudźmy się w tych wyborach gra idzie o miasto , co my będziemy mieli dla naszego społeczeństwa. Nie ubliżając nikomu nikt z kandydatów nie może dorównać Janowi Kowalskiemu. Nie robi tego dla własnej sławy , ani pieniędzy. A doświadczenia i dyplomacji mogą sie uczyć najtęższe głowy grajewskie i nie tylko.
Jeśli nie będziemy głosować na osobę tylko na partię to znowu obudzimy się z ręką w nocniku. Mamy posął 2 kadencję co on zrobił dla Grajewa? Niech zabiorą głos włodarze miasta, gminy, powiatu i powiedzą kto jest personą w tym towarzystwie kandydatów.

Wstyd i nic więcej pól godziny to może on był w kinie i proszę nie kłamać że odleciał do Warszawy śmigłowiec czekał na niego kilka godzin i to nie wszystko a gdzie samochody limuzyny i to wszystko z naszych pieniędzy dla takiej osobostości starczyło by,bilet na pociąg osobowy 2 klasy i to pewnie za dużo czemu na zachodzie politycy mogą jeżdzić pociągami tylko nie unas WSTYD ministrze od 7 bo????? a podział się pana mundurek

Witek czy ty nie przesadzasz???????Obudź się.

Ja 2 lata temu głosowalem na LPR ale teraz głosuję na Unię Polityki Realnej - jedyna konserwatywna w sprawach moralnych i liberalna w sprawach gospodarczych partia w Polsce. Niech żyją REPUBLIKANIE.

lubisz czytać bajki? polecam program UPR. :D

hah bajki to ma polska lewica zgadzam się z YYY. Ja także będe głosowal na Unie Polityki Realnej- to prawda, że jest to jedyna Polska partia popierana przez Amerykańską Partię Republikańską. Ja uważam że każdy powinien i jest w stanie zapracować na siebie i swoją rodzinę a nie liczyć na pomoc państwa. I chcialem ci powiedzieć, że według najnowszych badać NGB- UPR ma ponad 12% poparcia na podlasiu i 4% w calej Polsce. Według OBOP-u, Pentora i PGB 3% w Polsce (nie wiem ile na Podlasiu ale napewno więcej) Więc rośnie w siłę.

...za mundurkiem z worka...panny stoja w korkach hihi

Po liczbie komentarzy widać, że jest spore zainteresowanie wyborami. Bardzo się z tego cieszę. Słowo do Grajewianina, twój tok rozumowania jest zaskakujący- szanse ma tylko ten kto startuje z I miejsca- otóż nie, na te wybory pójdzie może 5%, może 10% wyborców. każdy głos oddany w tych wyborach będzie miał wartośc 10 głosów, oddanych w normalnych wyborach. dlatego każdy ma szanse. Nie wierzę zbytnio w sondaże, ale LPR po wejściu do koalicji rządzącej straciła znaczną część elektoratu, który poczuł się zdradzony( ilu kandydatów z ramienia LPR, dostało się do sejmiku po jesiennych wyborach??? ŻADEN) Dlatego uważam że szanse w Grajewie są wyrównane. P.S. JAKO JEDEN Z KANDYDATÓW PROPONOWAŁBYM OTWARTĄ DEBATĘ MIĘDZY WSZYSTKIMI KANDYDATAMI DO SEJMIKU Z GRAJEWA. NP. NA FORUM INTERNETOWYM. MOŻE E-GRAJEWO OTWORZYĆ TAKI TEMAT GDZIE PYTANIA BĘDĄ ZADAWAĆ INTERNAUCI I KANDYDACI BĘDĄ ODPOWIADAĆ. POZDRAWIAM

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.