środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 15353 wyświetleń

Punto w rowie na DK 65

Na drodze krajowej nr 65 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Nikomu nic się nie stało.

Jadący od strony Białegostoku kierowca BMW, chcąc skręcić w lewo w ulicę Elewatorską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka (od strony Grajewa) drogą nr 65. Doszło do zderzenia pojazdów, Fiat Punto znalazł się w rowie.

Kierującemu fiatem 51 -latkowi (pow. Mońki) oraz innym osobom na szczęście nic się nie stało. Policja na miejscu sprawdzała przyczyny zdarzenia. Sprawca kolizji, 32 - letni mieszkaniec Kalisza, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

Jak ma BMW to myśli, że mu wszystko wolno. Co tam takie Punto

A jak ma traktor, to też rządzi! a co! Chłop potęgą jest i basta! w ogóle Polak potrafi, żywi, broni i od czasu do czasu bawi lub zbawia świat pod osobą na przykład papieża. Pozdrowienia dla wszystkich Polaków.

masz coś do BMW ?

BMW powinno być dla kierowców z pewnym stażem np. powyżej 5 lat za kierownicą.

W pełni popieram - BMW od 5 lat stażu. A jeszcze lepiej w ogóle samochód od 3 roku po ukończeniu kursu. Najpierw robisz kurs, potem 3 lata czekasz jeżdżąc rowerem albo co najwyżej skuterem, a po 3 latach dopiero wsiadasz do samochodu i przez pierwsze dwa lata jeździsz Dużym Fiatem lub Ładą 2107. A po 5 latach wreszcie kupujesz sobie BeeMkę ósemkę i jeździsz na legalu. Proste i na pewno podniesie bezpieczeństwo na drogach. sprzedaż BMW także podniesie.

BMW-Będziesz Miał Wydatki

Bema jest najlepsza

okazje wyczuł w Mrówce :D

BMW przewaznie malolaty jezdza co dopiero prawko zrobili i kozacza bo maja bemke... wiesniaki pier***one

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.