sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

"Przyjedź, Poznaj, Pokochaj"

 

W dniach 7-8 września br. Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury gościła u litewskiej partnerskiej grupy - LGD Kalwaria, gdzie realizowała kolejne zadania w ramach międzynarodowego projektu współpracy pt: „Przyjedź, Poznaj, Pokochaj…” – Transgraniczny projekt rozwoju turystycznego.

W sobotę przedstawiciele LGD uczestniczyli w konferencji „Międzynarodowa współpraca” podczas, której zapoznali się m.in. z perspektywą Leadera na Litwie w okresie 2014-2020. Następnie brali udział w pochodzie przez miasto Kalvaria. Rękodzielnicy oraz producenci produktów regionalnych (przedstawiciele Klubu Animatorów Tradycji Gminy Grajewo oraz osoby działające przy GOKiS w Wąsoszu) mieli możliwość wystawienia się na targach. Na scenie podczas imprezy prezentowały się zespoły folklorystyczne, nasz region reprezentował zespół „Szczuczyniacy”. W niedzielę uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzić miejsca realizowanych projektów finansowanych z Leadera na terenie LGD Kalvarii. 

 


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.