poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 21 komentarzy
  • 17958 wyświetleń

Przyjechało wesołe miasteczko

    Przy ul. Targowej, na tzw. placu cyrkowym (przy Szpitalu) zainstalowało się wesołe miasteczko. Atrakcje te same, jak co roku.


fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (21)

czyli będzie padać:)

czyli znów będzie padać :D

raczej rupiecie przyjechały a nie wesołe miasteczko strach na to wejść

'atrakcje te same ,jak co roku" czytaj jako deszcz ;d

hahaha! żadne wesołe miasteczko. Sprzęt jaki jest tam rozłożony kojarzy mi się z opuszconymi dzielnicami jakie widziałem na zdjęciach po tragedii w Czarnobylu. Bałbym się tam wejść na cokolwiek z obawy, że się rozleci. Z tego co pamiętam a mam 22 lata w Grajewie dwa razy była "karuzela" godna polecenia w tym miejscu. Można nawet było za darmo pośmiagć na czymś w zamian za płytę CD z muzyką :). Ale i atrakcje były nieporówynwalnie większe no i sama oprawa przyciągała też ludzi. Reasumując nie polecam się wybierać tym razem a dlaczego to widać na zdjęciach. Bieda, bród,starocie.

ale będzie padało ;/ (prawie jak luna park) :D:D

Rewelacyjne podsumowanie "Atrakcje te same, jak co roku" hehe

O to pewnie i deszcz też będzie:))))
Zawsze jak jest w Grajewie wesołe miasteczko to pada.

to wszystko jest zardzewiałe aż strach na to wsiąść , deszcz był już wtedy gdy oni się rozkładali z tym sprzętem i jeszcze ta burza w nocy .

może w nocy będzie padać xd
ale i tak będzie padać jak zawsze xd ;*

po grom te zlomostwo przyjezdza!! zrobcie dla nich zakaz wjazdu do miasta i roztawiania sie bo to jest tak stare ze az trzeszczy

bo to wesole miasteczko przynosi na Grajdołek nieszczeście:)
Z tego co slyszalem to w tamtym miejscu ma powstac kiedys tam jakis basen.Popatrzcie sami, to miejsce powino byc nie zabudowane.Dlaczego? bo gdzie wtedy bedzie rozstawial sie cyrk czy nawet to smieszne miasteczko? Basen powinien byc zlokalizowany przy szkole handlowej tj. Technikum koło nowego kosciola gdyz tam sa zródła wody podziemnej i wtedy miasto nie musialo by placic za wode , ktora w tamtm miejscu jest za darmo i jest jej do groma, Koszary wojskowe , ktore kiedys tam byly uzywaly jejj do samego konca.

He, dokładnie Darek. Raz poszedłem tam z młodszym bratem parę lat temu. Poszliśmy na coś, co miało przypominać rollercoastera... Jak ja się modliłem kiedy to się skończy! Z każdym okrążeniem coraz bardziej miałem wrażenie, że to wszystko się zaraz rozleci w drobny mak :(

starocie!!!!!! a nie mmiasteczko!!!!!;/;/;/;/ ah zal na to patrzec;/;/

? to ma być wesołe miasteczko ? ee.

starocie, beznadziejne gruchoty.. nadają się jedynie na śmietnik.


jak to jest, że niektórzy jeżdżą ciągle za darmo!? xD

strach na to iść ale zawsze ze znajomymi można się spotkać hehe :D juz chociaz by mogli zatuszowac rdze :P

Słyszałem że w Ełku koło plaży dwa tygodnie na początku lipca ma stać duży Lunapark Europa ;) to może do nas też po drodze zawitają!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.