środa, 1 lutego 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 4714 wyświetleń

Przybywa pacjentów z powikłaniami po COVID-19

Stwierdzanych zakażeń koronawirusem jest znacznie mniej niż przed rokiem, ale w szpitalach przybywa pacjentów, którzy mają pocovidowe powikłania. Choroba uszkodziła im płuca i serce.

 

W salach brakuje miejsc dla chorych - mówi kierownik Kliniki Kardiologii z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego USK w Białymstoku profesor Bożena Sobkowicz.

 

Mamy łóżka na korytarzu. Jest wiele osób z uszkodzeniami płuc, serca. Pacjentów młodych mamy dużo i dużo przyjęć tzw. "ostrych". Chociaż jesteśmy uniwersytecką kliniką, to mamy wielkie trudności z zaopatrzeniem strumienia pacjentów planowych, którzy czekają na to miejsce kilka miesięcy i tych pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas w ciężkich stanach
- mówi Bożena Sobkowicz.

Profesor apeluje, by nie bagatelizować żadnych objawów choroby.

- Są takie choroby serca, gdzie z jednej strony medycyna zrobiła kolosalny postęp, ale z drugiej strony z powodu tych choroby można umrzeć nagle. Czasem nawet śmierć jest pierwszym i ostatnim objawem choroby. Jakie to są choroby? Ostry zawał serca, ciężka niewydolność serca, zatorowość płucna - dodaje Bożena Sobkowicz.

 

Informuje Radio Bialystok

 

 

 

foto. Kierownik Kliniki: prof. dr hab. n. med. Bożena Sobkowicz /Klinika Kardiologii z Oddzialem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego/ 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (11)

U mnie są powikłania po szczepieniu,ale nikt nie chce się pod tym podpisać.

Skoro informujecie o tym, powinny być podane objawy konkretne z jakimi powinno się zgłaszać.

Jak masz kilka chorób przewlekłych i nagle po szczepieniu pojawią się dodatkowe dolegliwości to żaden lekarz nawet ze specjalnością nie bierze pod uwagę, że może to być związane ze szczepieniem. Odsyłają od specjalisty do specjalisty, a każdy po kolei twierdzi, że raczej nie powinne on być związane z daną chorobą. Czyżby były jakieś odgórne wytyczne w tym temacie.

Więcej powikłań jest po tej pseudo szczepionce niż samym Covidzie ale oczywiście nikt o tym nie powie.

Pocowidowe czy poszczepienne, oto jest pytanie. Statystyk nie uświadczysz.

Z tego co wiem każdy podpisywał oświadczenie, że dobrowolnie poddaje się szczypaniu. A lekarze i cała tzw. opieka zdrowotna ustawowo była zwolniona od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym temacie. Już sam ten powód powinien wówczas być sygnałem ostrzegawczym. Przykro, że tak dużo ludzi poddało się.

Powikłania nie po covid tylko po tych cudownych ,, szczepionkach,,

Biała mafia. Niech podadzą statyski, kto ma powikłania: czy ci co przyjęli bo nie mieli wyjścia lub rozumu, czy ci co nie przyjęli w ogóle i powinni już nie żyć.

To wszystko po szczepieniach a nie po covidzie

do Mascarpone i rszty anty - a zimia jest płaska..


(Ulotka antyszczepionkowa /Wielka Brytania, 1884)

Zdjęcie do komentarza użytkownika: Dziwny jest ten świat

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.