Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9678 wyświetleń

Przybywa nam parkingów

W Grajewie przybywa samochodów, coraz trudniej w godzinach szczytu znaleźć wolne miejsce parkingowe.
Najtrudniej zaparkować samochód przy głównych ulicach (np. ul. Wojska Polskiego) oraz w centrum miasta.


Dużo lepiej sytuacja wygląda w osiedlach mieszkaniowych , gdzie od dłuższego czasu parkingi są powiększane lub powstają nowe.


- Parking w centrum miasta jest bardzo potrzebny, czekamy już tylko na działania ze strony Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej. Wiem, że zawiązał się już komitet społeczny budowy parkingu z racji tego, że jest to teren parafialny. Parking ma być bezpłatny, dostępny dla ogółu kierowców.
Do naszych zadań należy przygotowanie organizacji ruchu ( wjazd – wyjazd). Prowadzona jest już korespondencja w tej sprawie z Gen. Dyr. Dróg i Autostrad - powiedział v-ce burmistrz W. Remfeld

Komentarze (3)

no w koncu beda moz ejakies parkingi. bo jak wyjade do miasta na zakuopy to tzreba skakac po kraweznikach na chodnik

Grajewo,jako masto zupełnie nie rozwija się pod względem urbanistycznym(nie urbanizacyjnym-ktoś tu chyba nie rozumie pojęć???!!)Zagospodarowanie przestrzenne ,nie zmienia się od kilkunastu lat,zabudowa miasta jest wciąż taka sama,miasto nie rozrasta się,chociać jego warunki topograficzne są bardzo atrakcyjne.Architektura jest godna pożałowania,rozbiera sie jedyne zabytkowe obiekty w tym mieście,a na ich miejscu powstaje parking!!!W środku miasta,gdzie powinna być dominanta,obiekt reprezantacyjny,będzie plac zpełen aut!!Żenada!!Wystarczy przejechać się do Ełku,odrazu widać co można zrobić z małego miasteczka!A przecież Grajewo też może tak wyglądać!No i chyba jest to zadanie dla Brmistrza!wydział Architektury Miasta Grajewo-bierzcie się do roboty,i do Burmistrza!!Bo jak narazie najnowszym i najładniejszym obiektem w mieście jest.......nowy szalet-gratulujęwyobrażni!

w końcu parkingi bedą.Tylko żeby były strzeżone ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.