czwartek, 18 sierpnia 2022

Oferty i promocje

Przewodnik po woj. podlaskim

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla kandydatów na przewodnika turystycznego terenowego po województwie podlaskim realizowane w ramach projektu "Wykwalifikowana kadra szansą na rozwój turystyki".

Szkolenia skierowane są do osób w wieku powyżej 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podlaskiego, zatrudnionych m.in w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, Centrach Informacji Turystycznej, Lokalnych Organizacjach Turystycznych, prywatnych przedsiębiorstwach turystycznych, organizacjach pozarządowych.

Szkolenie na przewodnika turystycznego terenowego po województwie podlaskim obejmować będzie: 225 godzin zajęć teoretycznych i 12 dni wycieczek szkoleniowych (jedno i dwudniowe wycieczki piesze i autokarowe po województwie podlaskim). Zajęcia będą odbywały się w weekendy (piątek, sobota, niedziela), co dwa tygodnie.

Szkolenie rozpocznie się 20 kwietnia i będzie trwało do 17 grudnia 2012 roku.
 

Szczegółowe informacje, Deklaracja oraz Regulamin Uczestnictwa są dostępne do pobrania na stronie internetowej www.suwalki.pttk.pl, w siedzibie Oddziału PTTK w Suwałkach przy ul. Kościuszki 37 (pokój nr 3) oraz pod nr telefonu 87 5665961.
 
UWAGA: Ostatnie wolne miejsca!

wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.