sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 6032 wyświetleń

Przestępczość w powiecie spada

Wczoraj na sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się odprawa, podczas której podsumowano wyniki pracy osiągnięte przez grajewskich policjantów w 2016 roku.

(25.01) w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się odprawa roczna, podczas której podsumowano efekty osiągnięte w służbie przez grajewskich policjantów. W odprawie udział wzięli Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Wiesław Mursztyn, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji - nadkom. Tomasz Kuprewicz, kadra kierownicza jednostki, policjanci, pracownicy komendy oraz zaproszeni gości, a wśród nich: przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, prokuratury, straży pożarnej oraz kapelan Policji. Podczas spotkania mł. insp. Wiesław Mursztyn, przedstawił efekty pracy poszczególnych pionów służbowych oraz priorytety na 2017 rok.

Podczas wystąpienia wielokrotnie podkreślano dobre wyniki osiągnięte przez grajewskich policjantów. Komendant zaznaczył, że sprawnemu funkcjonowaniu Policji mają służyć także wprowadzone w 2016 roku innowacyjne projekty takie jak in. aplikacja „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, przedstawiając dotychczasowe efekty działania policyjnego narzędzia. Z analizy przedstawionych danych wynikało, iż 2016 r. to kolejny rok z rzędu, kiedy przestępczość w powiecie grajewskim spada. Na zakończenie odprawy Komendant mł. insp. Wiesław Mursztyn podziękował policjantom za ich pracę oraz podkreślił wagę dobrej współpracy z samorządem oraz służbami i instytucjami, na co dzień współpracującymi z Policją. Zaproszeni goście także wyrazili zadowolenie z poziomu pracy grajewskiej Policji życząc policjantom dalszych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

 

Komentarze (10)

pierdu pierdu przestali okradać mieszkania to i przestępczość spadła , a włamywaczy jak nie było tak nie ma

Skąd ja to znam..........

A co z nielegalnym handlem papierosami przy starym rynku? Od lat handlują ale policja tego nie widzi czy tez nie chce widzieć?

Jak się ma znajomości to nie jest się karanym i nie ma przestępczości.Proste. Rączka rączkę myje. Brawo.

Haha, czytając ten artykuł jednym okiem zerkam na kalendarz, czy to już 1 kwiecień, drogówka bardzo aktywna nabijająca konto opolskiej skarbówki, reszta nic nie robi

zaraz znowu przestepczosc wzrosnie sezon na piwko bedzie i bedą wyłapywać ludzi za picie piwka ha to ci parada!

To jest "rewelacyjny wynik" spowodowany jest tym, że ludzie nie zgłaszają i nie proszą o pomoc. Kto miał kontakt z naszymi stróżami prawa to wie jaka to przyjemność.

Przestępczość "spada" bo rządzi PIS, gdyby rządziła inna partia wyniki byłyby prawdziwe. Za komuny byliśmy "potęgą" przemysłową -:).

Ograniczyć liczbę policjantów i nie tworzyć nowych posterunków państwo terroru.

Do "kazek"... a za demokracji jesteśmy "potęgą" fantyków katolickich- gdzie nie spojrzeć tam kościół stoi !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.