poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 16772 wyświetleń

Przepraszam p. Mołczanowskiego

Przepraszam Pana Marka Mołczanowskiego za pomówienie przeze mnie Jego osoby jakoby kupował głosy w wyborach do Rady Miasta w roku 2006 i 2010.

Oświadczam, że nigdy nie kontaktowałam się w Panem Markiem Mołczanowskim i nie rozmawiałam z nim na temat handlowania głosami wyborczymi. Jednoznacznie stwierdzam, że podawana przeze mnie fikcyjna informacja, jakoby Pan Marek Mołczanowski kupował głosy wyborcze, została wymyślona w celu uwiarygodnienia moich możliwości w zakresie handlu głosami wobec potencjalnych chętnych do ich kupna.

Jestem świadoma jak wielką krzywdę wyrządziłam Panu Markowi Mołczanowskiemu, szczególnie że moje zmyślone wyznanie z prywatnej rozmowy zostało zarejestrowane i wyemitowane przez ogólnopolską telewizję, co wielokrotnie zwiększyło straty moralne jakich doznał Pan Marek Mołczanowski. Nie jestem w stanie zrekompensować ich całkowicie, ale mam nadzieję, że poprzez moje przeprosiny w lokalnych mediach straty jakich doznał Pan Marek Mołczanowski zostaną zrekompensowane przynajmniej w tym niewielkim wymiarze.

Danuta Kuligowska
 
 
 
 
 

Komentarze (12)

No proszę! Można ? Można ! Ale co tam trzeba obrzucać wszystkich g*wnem i błotem ! A później pomyśleć.

Gratuluje Marku ! i do przodu

Bij się w piersi kobieto

Trudno jest mi to ogarnąć, zrozumieć. Ciekaw jestem czy te przeprosiny sa szczere i wypływają z głębi serca, czy też są podyktowane WYROKIEM SĄDU ? Rzeczą ludzką jest błądzić ale także wybaczać. Ciekaw jestem co na to wszystko główny zainteresowany, przeprosiny publiczne to może i wybaczenie także? Doprawdy nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Myślę że jeszcze i kara sądowna będzie. Ja bym nie podarowała takiemu pomówieniu.

Trudno jest uciąć łeb albo na stosie podpalić. Inkwizycja naprawi zło? A kto wychowywał tę córę narodu? Gdzie są pośredni odpowiedzialni za czyny każdego z nas, czego my jesteśmy tylko wynikiem? Nie jesteśmy całością społeczeństwa ani wszechświata, tylko pyłem marnym. Dlaczego tak chętnie podpalamy stos? Często bywa, że nie jest to kara, tylko wyciszenie kogoś. Jednocześnie uważam, że nikomu nie należy przypisywać win większych, niż ma je w rzeczywistości, tym bardziej, że do oszczerstwa przyznaje się publicznie. Jeśli nie jest to jakikolwiek nakaz, a nawet gdyby, to kara jest największa. Czy ona winę oczyszcza? A, czy cicha spowiedź oczyszcza? Jak zachowujesz się po niej, dalej? Wszystkim rządzą nasze sumienia, a nie głośne pozory! Dotyczy to osoby, której się nie udało, ale i nas, którzy tak łatwo w komentarzach wyrażamy sądy własne o innych. Szczególnie razić może pozostałych, jak sceptyczni komentatorzy przypisują oczernianym swoje własne winy. Zawsze jest czas na ucieczkę od zła i powód, aby zapoznać się z przewidzianym na takie sytuacje Słowem Bożym, albo ze słowami pośrednimi piosenki; Logika Kontra System - Bez winy. Cieszę się, że doszło do ludzkiego uszanowania stron i być może pojednania. Choć nie znam ani sprawcy zła ani osoby pokrzywdzonej, to pozdrawiam Ich i przypominam wszem i wobec autorytatywne powiedzenia; kto sieje wiatr, zbiera burzę. Więc; nie czyń tego, co tobie nie miłe.

Marek ,jeszcze TVN 24 został nie daruj

dlaczego komentarze są tylko w jednym kierunku?

komentarze dlatego są w jednym kierunku,bo to jest
e-grajewo przecież

kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień....

Każdy ma prawo upaść, popełnić błąd bo jesteśmy tylko ludzmi, grunt to podnieść się z dołka dostrzec co się robiło źle i starać się to naprawić i jeśli ta kobieta upadła ale powstała i stara się trzymać na nogach to ja jej zawsze rękę podam , by więcej nie upadła,fakt pomowienia to przykra sprawa nikt nie lubi gdy się o nim mowi nieprawdę ale przeprosiła i szczerze żałuje (chyba) więc nie popychajmy jej!!!

Pośród dobrych ludzi są ci, co tarasuję przejazd przez postawienie swojego samochodu w otwartej, obcej bramie. Poszedł naprawiać lodówkę, a patrząc przez okno na kierowcę niemogącego wyjechać przez godzinę ze swojego podwórka, śmiał się razem z klientem. Czy taki przykład z życia wzięty, to jest przestępstwo, ignorancja i czy to się równa temu pomówieniu?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.