wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

"Przepis na lato"

„BEZPIECZNY WYPOCZYNEK – PRZEPIS NA LATO!” 
 
  Co roku podczas letniego wypoczynku w woj. podlaskim dochodzi do wzrostu liczby nieszczęśliwych wypadków z udziałem dzieci. Pozostawiane w tym czasie bez opieki oraz nieświadome czyhających niebezpieczeństw – padają ofiarami utonięć, wypadków drogowych, wypadków podczas prac polowych, a także przestępstw i wykroczeń popełnianych na ich szkodę.
  Życie i zdrowie młodego pokolenia, jako wartość szczególnie cenna, w pełni uzasadnia potrzebę poszukiwania wszelkich możliwych rozwiązań poprawy istniejącej sytuacji. Niezmiernie ważne jest w tym przypadku podejmowanie wszelkiego rodzaju inicjatyw w celu ograniczenia występujących zagrożeń podczas wypoczynku wakacyjnego.
 Mając na uwadze powyższe – Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przygotował konkurs plastyczny, który będzie realizowany w ramach programu „Bezpieczne wakacje”, pod nazwą „Bezpieczny wypoczynek – przepis na lato”.
   Głównym celem konkursu jest zachęcenie placówek oświatowych do organizowania niekonwencjonalnych form wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zapobiegania negatywnym zdarzeniom z ich udziałem.Regulamin konkursu "Bezpieczny wypoczynek - przepis na lato!"

W przypadku jakichkolwiek problemów, czy niejasności – szerszych informacji udzielą organizatorzy.

Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.