Kraj

  • 7 komentarzy
  • 2766 wyświetleń

Przemyt narkotyków

Odpowie za hodowlę, posiadanie i przemyt narkotyków

Do policyjnego aresztu trafił 27-latek podejrzewany o hodowlę, posiadanie i przemyt narkotyków. Kryminalni w jego mieszkaniu na parapecie znaleźli cztery doniczki  z sadzonkami konopi indyjskich.  Ponadto pod wanną 27-latek trzymał susz marihuany. Policjanci ustalili, że narkotyki przywiózł z Holandii. Teraz 27-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że 27-latek posiada w mieszkaniu narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę kryminalni znaleźli cztery doniczki z sadzonkami konopi indyjskich. Ponadto pod wanną 27-latek trzymał susz marihuany. Policjanci w toku wykonywanych czynności ustalili, że mężczyzna narkotyki przywiózł z Holandii. Susz i sadzonki zostały zabezpieczone, a 27-latek trafił do policyjnego aresztu.
Teraz 27-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP w Ełku

Komentarze (7)

ahahahhahaha ale przemyt :D

Tepic narkotyki i handlarzy narkotykow nawet jesli to jest tak mala ilosc

Karani za nic!!! Kiedy to się zmieni na lepsze, w tym chorym państwie...:/

policja by sobie przypału nie robiła takimi łapankami niech zajmą prawdziwymi przestępcami a nie za dobre zioło się czepiają.
LEGALIZACJA TU I TERAZ!!!!

Da ANA takich ludzi jak ty trzeba tępić a nie ludzi którzy robią co chcą !!!

Bo Polska to kraj przesądów i legend koś kiedyś powiedział że złe , nie dobra a teraz ludzie nie widzą co to jest a mówią że zło i żeby tępić . :/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.