Kultura i rozrywka

Prześlij zdjęcie swojej choinki

Święta to czas refleksji, odpoczynku, spotkań z rodziną, czas zwalniania tempa życia, okres radości. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z tym spokojem w sposób szczególny. Nie wyobrażamy sobie ich bez puszystego białego śniegu przykrywającego pola, zapachów świątecznych potraw i pachnącej igliwiem choinki.

Jakie powinno być świąteczne drzewko?
Jedni wybierają sztuczne drzewka. Taka choinka ma kilka zalet – nie trzeba co rok martwić się o nową, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, nie trzeba sprzątać opadających igieł, poza tym nie zajmuje zbyt dużo miejsca w piwnicy i co dobre ogranicza się nielegalne wycinki.

Większość z nas marzy jednak o żywej choince i nie straszne nam sprzątanie igliwia czy wysokie koszty związane z jej zakupem, ważne, że w domu pachnie prawdziwie świątecznie zimowym lasem, żywicą wymieszaną z piernikami, jabłkami czy orzechami wiszącymi na prawdziwej choince prosto z lasu.

adres: biuro@e-grajewo.pl

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.