środa, 28 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11253 wyświetleń

Przegląd Teatrzyków SP4

We wtorek 20 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych. To już piąta edycja szkolnych popisów maluchów. Świetnie zorganizowaną imprezę przygotowały Krystyna Dziekońska, Elżbieta Gadomska, Lilla Pietrzykowska, Jolanta Propier, Joanna Rydzewska, Alicja Stradczuk oraz Elżbieta Sarnacka.


21-22 czerwca br. w SP nr 4 odbyły się Szkolne Dni Lata.

21 czerwca uczniowie przywitali lato. Był to dzień zabaw, gier i konkursów na świeżym powietrzu. Wzięli w tym udział uczniowie klas O-III SP nr 4. Wszyscy bawili się wesoło i bezpiecznie.

22 czerwca odbyło się spotkanie z przedstawicielem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grajewie. Celem spotkania było uświadomienie uczniom niebezpieczeństw związanych z ogniem oraz sposobów zapobiegania pożarom w kontekście zbliżających się wakacji. Cennych rad na bezpieczne wakacje wysłuchali wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami. Szkole Dni Lata zorganizowały panie Krystyna Dziekońska i Jolanta Propier.

 

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (1)

a wy co sobie myslicie...tyle zdjec cykaliscie a nawet jednego nie ma z wyroznionymi miejscami....eeee co to za strona...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.