Kultura i rozrywka

  • 18 komentarzy
  • 14095 wyświetleń

Przegląd Dorobku - muzyka cz.II

Grajewo 22.11.2009

Kategoria muzyczna gimnazjalna, szkolno – parafialna
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – KATARZYNA ZAWADZKA  z Publicznego Gimnazjum Nr 2  w Grajewie
NAGRODA DYREKTORA MDK – ADRIANNA JAGILSKA z Publicznego Gimnazjum Nr 2  w Grajewie


Kategoria muzyczna gimnazjalna, ogólnomiejska
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – ALEKSANDRA JANKOWSKA  z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – PATRYCJA POPKO  z Publicznego Gimnazjum Nr 2  w Grajewie

Kategoria muzyczna ponadgimnazjalna, szkolno – parafialna
PUCHAR STAROSTY POWIATU GRAJEWSKIEGO – ADRIANA KANIA  z Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – MAJA MARKIEWICZ  z Zespołu Szkół w Szczuczynie
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – PAULINA LASZCZKOWSKA  z Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – MARTA KACZMARCZYK  z Zespołu Szkół w Szczuczynie
NAGRODA DYREKTORA MDK – MICHAŁ LEKIENTA  z Zespołu Szkół w Szczuczynie

Kategoria muzyczna ponadgimnazjalna, ogólnomiejska
PUCHAR STAROSTY POWIATU GRAJEWSKIEGO – IRMINA SZANIAWSKA  z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie
PUCHAR STAROSTY POWIATU GRAJEWSKIEGO – ANNA ZARZECKA  z  Grajewa
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA – ADRIANNA ĆWIK  z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie
NAGRODA DYREKTORA MDK – ADRIANA GRYCZKOWSKA z  Grajewa

poniedziałek, 26 września 2022

V Festyn Rodzinny

poniedziałek, 26 września 2022

Kreatywna sobota w SP2

Komentarze (18)

Więcej zdjęć pod adresem:
http://picasaweb.google.pl/fanfiumaaan/XXIPrzegladDorobkuKulturalnego#
Zapraszam

bylo bardzo fajnie ...:) szol zrobił Michałekchociaz pomyli sie w tekscie bylo superrr. Ma ktoś do niego numer ? "Kochac Kobiety" to jest to :P

jak nazywa się piosenka którą spiewala Ada Kania?

Małe tęsknoty. Genialne wykonanie.

najlepiej zaśpiewała Karolina M. ;) prawda?

Dlaczego nikt nie pisze o niesprawiedliwości tego konkursu? W temacie o tańcu jest to ciągle poruszane, a tu nie! Czy nikt tego nie zauważył?! dlaczego osoby fałszujące wygrały? Nawet na nagraniu słychać, jak Paulina L.(kategoria muzyczna ponadgimnazjalna, szkolno – parafialna) w swojej piosence nie wyciąga pewnego momentu, a mimo to zdobyła 2 miejsce! Gdzie ją równać z Marta K. (ta sama kategoria), która zajęła to samo miejsce? Jej wykonanie było genialne, jak Ady K. (Ta sama kategoria I miejsce). Nie rozumiem tego... Albo Michał L. (ta sama kategoria III miejsce)?! Fałsz, zapomniał tekstu, w ogóle co to miało być? Śmiech na sali! Co z Przemkiem J. (Szczuczyn), który zawsze dostawał wysokie nagrody i w tym roku także pokazał klasę (piosenka czysto zaśpiewana z odpowiednimi emocjami)? Nagle znaleźli się lepsi? ŚMIECH NA SALI! I dlaczego wszyscy milczą? Takie rzeczy na tym konkursie to już nie pierwszy raz... Dwie osoby w jury to za mało! DO ORGANIZATORÓW: może czas coś zmienić? i jeśli jest puchar burmistrza, to gdzie osoba, która by poświadczyła za niego? A może kogoś ze Szkoły Muzycznej do Jury i kogoś spoza świata muzyki? Tak, żeby ludzie zwykłe ucho mogło ocenić, co się przeciętnemu człowiekowi podoba?

hmm a wiec Pani zawiedziona i zmartwiona jest mi Cibuie bardzo zal jestem ciekaw kim jestes a jak tobie sie nie podobalo to twoj problem a moze sama spiewalas i nic z tego co ? zal jeszcze raz zal ....i jak cos do mnie masz to powiedz mi to w oczy ...odwagi nie masz oj szkoda ale trudno. wiesz nie wszystkim musialo sie podobac twoje nagranie pani M.

Moim zdaniem powinna wygrać Karolina Moćkun. Adda masz rację.

IRMINA SZANIAWSKA ! To jest ktoś ludziska ! Zaśpiewała jak marzenie, osobiście sądzę, że lepiej od orygiinału! Jej głos! Sama o takim marzyłam w młodości. Dziewczyna ma talent! Powinna ruszyć w świta na castingi i przesłuchania, bo niestety w Grajewie nic nie osiągniesz, co najwyżej PUCHAR STAROSTY POWIATU GRAJEWSKIEGO !
Wciąż mi gra w uszach: Jaka róża taki cierń, nie dziwi nic.. !! Ojej, dziewczyno, oby więcej Twoich występów. Czemu na Hadesie śpiewają jakieś chórki beznadziejne angielskie piosenki. Irmę postawić !

Ada G. o ludzie co to za język? następnym razem polskie piosenki, przecież są takie ładne..

Moim zdaniem Marta K. jak i Paulina L. zasluzyly na te nagrodę. ;) Michal, faktycznie ,za pewne masz racje, gdyz pewnie panna Z.Z. sama spiewala i nici z wysilku . Uwazam,ze jury to jury i byle kto tam nie siedzi. Dziewczyny bardzo ladnie spiewalyscie, nie martwicie sie, ona jest po prostu zazdrosna ;))

Michale bardzo chętnie powiedziałabym Ci to w oczy :) Nie chciałam Cię tym urazić, przepraszam. Ale takie jest moje zdanie. Nie boję się go wypowiadać. A Ty sam uważasz, że to było sprawiedliwe? Jeżeli tak, to wybacz, ale trochę samokrytyki i gratuluję słuchu :) I każdy może wyrazić swoje zdanie, a nie Ty od razu wyskakujesz z gówniarskim tekstem: żal. W tym momencie to mi Ciebie żal. I jestem osobą obecną na sali i w sobotę, i w niedzielę. I w oba dni zachowanie jury bardzo mnie zniesmaczyło. Czy dziś liczą się tylko znajomości?

do Asia. masz całkowitą rację! z tym trudno się nie zgodzić :) Aż miło słuchać :) tylko jeszcze trzeba popracować, bo zdarzają się jej fałsze. Ale z takim głosem, to tylko ćwiczyć i będzie elegancko :> Anonim. również gratuluję słuchu. Chyb a jesteś jedną z tych osób. Marta K. zaśpiewała pięknie. Bez porównania z Pauliną i Michałem, przykro. U Pauliny nawet słychać na nagraniu, że nie wyciąga dźwięków. Nie ma czego zazdrościć... Nie przeczę, jury się zna, ale chyba swojej wiedzy nie wykorzystują do oceniania i robią to po znajomości... Anonim to chyba Ty śpiewałeś/aś i jesteś jedną z osób, które wymieniłam :)

Sledze tak te wasze wypowiedzi i muszę sie wtrącic. W jury nie zasiada nikt urwany z choinki. Są to osoby, ktore sie na tym znają, gdyz inaczej nie zajmowaliby sie tym. A mysle, ze znajomosci nie maja nic do rzeczy, a jezeli ktos sie gdzies mial jakies niedociagniecia, to po prostu z powodu stresu, ktory gosci prawie na kazdym uczestniku, jak rowniez to, ze spiewaja na zywo, moze Twoim zdaniem powinni spiewac idealnie, ale tak jest tylko na plytach CD, gdzie jest pelno przeróbek.

Dla mnie bardzo ładnie śpiewała Kasia Małaszuk. Przykro, że nic nie zajęłaś :(
:D

Zmartwiona i zawiedziona, patrze że ty sie tu za znawczynie uważasz ! Jestem ciekawa czy brałaś udział tym konkursie? A co to osób które krytykujesz to faktycznie może nie są najlepiej śpiewające ale ta Marta też klasy nie pokazała. Jej wykonanie nie było moim zdaniem zbyt dobre. Na przyszłość proponuję nie poruszać takich tematów, bo to nic nie da. To nie chodzi o to kto spiewa najlepiej trzeba próbować i serdecznie zachęcam do wzięcia udziału za rok :)

dobra już przestańcie o tym biadolić. Spodziewaliście się, ze w takiej prowincji jak Grajewo to będzie widowisko na miarę Eurowizji. Sądząc po waszych wypowiedziach, to nawet do gimnazjum nie doszliście..jakieś sprzeczki małolat, która to lepiej zaśpiewała. Sięgnijcie słuchem do kategorii licealnej, tam był poziom. Dziękuje

Zmartwiona i zawiedziona, patrze że ty sie tu za znawczynie uważasz ! Jestem ciekawa czy brałaś udział tym konkursie? A co to osób które krytykujesz to faktycznie może nie są najlepiej śpiewające ale ta Marta też klasy nie pokazała. Jej wykonanie nie było moim zdaniem zbyt dobre. Na przyszłość proponuję nie poruszać takich tematów, bo to nic nie da. To nie chodzi o to kto spiewa najlepiej trzeba próbować i serdecznie zachęcam do wzięcia udziału za rok :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.