Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 3844 wyświetleń

Przebudują ul. Architektów w Grajewie

Miasto Grajewo realizuje "Przebudowę ul. Architektów w Grajewie" w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Burmistrz Maciej Bednarko podpisał dziś umowę z Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym UNIROL Sp. z o.o. w Grajewie. Wykonawca na realizację inwestycji ma 120 dni.

 

Zgodnie z dokumentacją projektową powstanie nowa nawierzchnia jezdni z kostki betonowej koloru szarego, chodniki, zjazdy do przyległych posesji z kostki betonowej koloru czerwonego oraz sieci kanalizacji deszczowej. 

Wartość inwestycji to 1 939 273,14 zł brutto.

 

Komentarze (4)

Nie musicie pisać, kto będzie wykonawcą. Wiadomo, że w Grajewie jest tylko "jeden" wykonawca Unirol.

Dlaczego w Grajewie buduje się drogi z kostki betonowej. Asfalt jest cichszy i łagodniejszy w użytkowaniu. Jazda rowerem po kostce jest mniej przyjemna niż po asfalcie. Przy wymianie nawierzchni i tak nie odzyskuje się starej kostki tylko układa nową. Więc jaki jest powód układania kostki a nie asfaltu? czy jest tanszy?

Unirol jest producentem kostki/

Osiedle Młodych czeka na kanalizację deszczową już 35 lat. Ostatnią inwestycją było załatanie wyrwy w jezdni, po siedmiu latach oczekiwania.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.