środa, 21 lutego 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 10492 wyświetleń

Pruszków - Warmia ?

 Warmia Grajewo miała w sobotę zagrać ze Zniczem Pruszków, ale do spotkania nie doszło.

Grajewscy piłkarze rozchorowali się, a dwunastu wylądowało na zwolnieniach lekarskich. Działacze Znicza zarzucają jednak, że Warmia nie przyjechała do Pruszkowa, ponieważ jeden z jej zawodników miał wesele...

Źródło: wsplczesna.pl

Komentarze (10)

Bo to prawda :) Masłoś się żenił i Znicz ma rację. Jak znam życie będą chcieli walkower, ale wg mnie powinni zagrać w tygodniu.

"profesjonalny klub" :D

bo taka jest prawda ... wszystkiego naj dla Masłosia na nowej drodze zycia

OOOOOOO jaka niespodzianka. Sadze ze wlasnie chodzi tu o Przemka slub.Czy ktos moglby udzielic mi informacji kto jest Przemka wybranka. Od dluzszego czasu przebywam w stanach i nie mielismy ze soba kontaktu. Pozdrawiam

Władze zrobiły stadion a dla piłkarzy Warmii trzeba było lepsze pole zakupić od jakiegoś rolnika. I po co poszły te pieniadze na stadion . A basenu jak nie było tak nie ma. Nie opłaca sie . Wszedzie opłaca sie oprócz Grajewa. Problem tkwi w tym że urzednicy musieli by sie wziąć za robote aby zdobyć pieniadze na utrzymanie basenu. ..

Człowieku, sam sobie kup pole i zasadź truskawki albo coś innego, bo tylko narzekać potrafisz. Jeśli myślałeś, że po wybudowaniu stadionu Warmia zaraz zacznie grać w Orange Ekstraklasie, to zejdź na ziemię. W obecnych czasach dobry stadion to nie jest żaden luksus, tylko podstawa do rozwoju.
Sytuacja w klubie wygląda coraz lepiej, nawet jeśli w tym sezonie spadniemy (co jeszcze nie jest przesądzone), to wrócimy za jakiś czas do III ligi i znów Warmia będzie grała od Olsztyna po Radom.
Więc doceń to co masz i nie bądź kmiotem.

Otóż nigdzie basen miejski nie przynosi dochodu!!! Miasto musi do tego interesu dokładać tak jak państwo do PKP.

szkoda pieniędzy na piłkarzy. Nie brońcie ich.

rox: jak nie lubisz piłki nożnej, to nikt ci nie każe chodzić na mecze. Ale sporo ludzi lubi i chodzi na mecze Warmii.

nawet fajny stadion!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.