Sport

Prostki. Turniej Piłki Nożnej  (4.09)

W minioną niedzielę 4 września na Orliku w Prostkach wraz z Urzędem Gminy Prostki oraz Animatorami Sportu w partnerstwie z Gminny Ośrodek Kultury w Prostkach zorganizowaliśmy „Turniej Piłki Nożnej   Mężczyzn o Puchar   Wójta Gminy Prostki Rafał Wilczewski”. W turnieju wzięło udział siedem zespołów. Niestety ze względu na rozgrywany dzień wcześniej mecz ligowy nasza drużyna nie wystawiła swojej ekipy.


Turniej zwyciężyła ekipa z Drygał, która w finale po rzutach karnych pokonała Polonez Nową Wieś Ełcką. Trzecie miejsce przypadło ełckiej ekipie FC Ogóreczki, natomiast czwartą lokatę zajęła drużyna „Wóz Albo Przewóz” złożona w dużej mierze z wychowanków Pojezierza. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Karol Szymanowski z Drygał, a najlepszym bramkarzem – Paweł Kalinowski z Poloneza NWE.


Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju i zapraszamy na kolejny, tym razem halowy, który odbędzie się w listopadzie w Wiśniowie Ełckim.

Klasyfikacja turnieju:
1. Drygały   
2. Polonez NWE   
3. FC OGÓRECZKI   
4. WÓZ ALBO PRZEWÓZ

Pozostałe drużyny: GRAJEWO, Znicz Radziłów, WIŚNIOWO EŁCKIE

Wyniki spotkań:

MECZE GRUPOWE:
1. ZNICZ RADZIŁÓW 1-5 DRYGAŁY
2. WIŚNIOWO EŁCKIE 2-5 WÓZ ALBO PRZEWÓZ
3. GRAJEWO 2-4 POLONEZ NWE
4. FC OGÓRECZKI 3-2 WIŚNIOWO EŁCKIE
5. GRAJEWO 2-1 ZNICZ RADZIŁÓW
6. FC OGÓRECZKI 2-1 WÓZ ALBO PRZEWÓZ
7. DRYGAŁY 2-0 POLONEZ NWE
8. ZNICZ RADZIŁÓW 0-2 POLONEZ NWE
9. GRAJEWO 2-5 DRYGAŁY

PÓŁFINAŁY:
1. POLONEZ NWE 1-0 FC OGÓRECZKI
2. DRYGAŁY 0-0 WÓZ ALBO PRZEWÓZ – KARNE: 2-0

MECZ O 3 MIEJSCE:
FC OGÓRECZKI 1-0 WÓZ ALBO PRZEWÓZ

FINAŁ:
POLONEZ NWE 2-2 DRYGAŁY – KARNE: 0-2


Turniej współfinansowany ze środków budżetu Gminy Prostki w ramach otwartego konkursu ofert na zadania własne Gminy w 2022 roku.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.