czwartek, 23 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 6366 wyświetleń

Program sterylizacji psów


Urząd Miasta Grajewo informuje, że od dnia 24 maja br. do 20 grudnia br. w Gabinecie Weterynaryjnym Krzysztof Nowicki ul. Kopernika 27A w godz. 8ºº – 17ºº, będzie możliwość skorzystania z usługi weterynaryjnej polegającej na zabiegu sterylizacji lub kastracji psów posiadających właściciela z terenu Miasta Grajewo. Zabieg w 80 % finansowany jest przez Miasto Grajewo i Związek Komunalny BIEBRZA. Właściciel lub opiekun psa będzie zobowiązany do sfinansowania 20% kosztów zabiegu, w przypadku sterylizacji jest to kwota 36 zł, a w przypadku kastracji kwota 14 zł.

Warunkiem skorzystania z zabiegu jest wypełnienie przez właściciela/opiekuna psa formularza „Wniosek o wykonanie i częściowe sfinansowanie zabiegu sterylizacji/kastracji” i złożenie go w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6 pok. 28. Formularze dostępne są w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta oraz w Gabinecie Weterynaryjnym Krzysztofa Nowickiego. Współfinansowany przez Miasto Grajewo program sterylizacji/kastracji psów skierowany jest do właścicieli psów mieszkających na terenie miasta Grajewo. W załączeniu formularz wniosku, który można wydrukować i po wypełnieniu dostarczyć do Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta.

 

Komentarze (1)

W pewnym czasie był wprowadzony podatek od psów czy jest to aktualne?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.