Kultura i rozrywka

Program eTwinning

Grajewo,  7.10.2011
                    
                                                                  
Z A P R O S Z E N I E

Burmistrz Miasta Grajewo wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie oraz Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w programie eTwinning.

"eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno - komunikacyjnych w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Beneficjentami ww. programu są m.in. przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja – nauczyciele wszystkich przedmiotów, uczniowie, dyrektorzy a także inni pracownicy szkoły. Do uczestnictwa w ww. programie potrzebny jest komputer, dostęp do internetu, kamera oraz aparat cyfrowy"
Uczestnictwo w ww. projekcie będzie poprzedzone konferencją przeprowadzoną w Zespole Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Szkolnej 12 w Grajewie w  dniu 20 października 2011 r. o godz. 15.00.

Ilość miejsc ograniczona – prośba o dostarczenie ostatecznej listy chętnych do Sekretariatu Urzędu Miasta Grajewo wraz z podaniem konkretnej nazwy szkoły do dnia 14 października br. Organizatorzy zapewniają materiały promocyjne i poczęstunek.wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.