Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13036 wyświetleń

Prace na tzw. małej obwodnicy

Znacznie poprawi się dostępność do przemysłowej części miasta – jak przypomina sama nazwa inwestycji z krajowego programu przebudowy dróg lokalnych.


Starostwo Powiatowe, przy dużym wsparciu również lokalnego samorządu (inwestycja ok. 5 mln 300 tys. zł), kontynuuje prace rozpoczęte w 2010 roku, których owocem jest wybudowana wg nowoczesnych standardów ul. Braci Świackich w Grajewie.

Obecnie remont trwa na ul. Wiórowej, połączeniu z ul. Robotniczą, ul. Fabrycznej, skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i drogi w kierunku Wojewodzina. Już zarysowuje się kształt ronda, które na pewno zwiększy bezpieczeństwo w tym miejscu. Konsorcjum firm PDM "Unidrog" i PHU “Unirol” zapewne zakończy budowę według planu, czyli w październiku bieżącego roku. Przebudowując istniejące sieci: elektryczną, telefoniczną, wodociągową, kanalizację deszczową. Wszystko, wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową zostanie oświetlone z lamp ulicznych.

 

fot. e-Grajewo.pl

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

Komentarze (7)

Największym obciachem jest ulica Robotnicza, która powinna być wizytówką dwóch firm Unidrog i Unirol. A tymczasem jest to jedna z najgorszych ulic w Grajewie. Dziura na dziurze. Wstyd.

hura bedziemy miec rondo :D pewno się tam eLek nazjeżdza :D

hahah , a jak sie tam kurzy !

Marcin bo najciemniej pod latarnią a może to świadczy o tych firmach ??

o tej ul Robotniczej to ja już nie wspominam.. koła i zawieszenia sie urywają, że nie wiadomo, czy jechać obwodnicą dalej a lepiej czy dobijać samochód..

A znając życie to na tej obwodnicy nie będzie posypane zimą i ciężarówki jadące w stronę Łomży nie po podjeżdżają pod górkę przez to rondo, a jadący z Łomży nie będą mogli wyhamować pojazdów(ciężarówki) i wszystko będzie jechało prosto w rondo,powodzenia z dobrym pomysłem.

droga ładna będzie tylko ta ścieżka rowerowa powinna być odsunięta od jezdni. Na ścieżce leżą kamienie i części, które odrywają się od pojazdów. Samochody zatrzymujące się na poboczu zastawiają ścieżkę. Rowerzyści nie czują się bezpiecznie jadąc tą ścieżką.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.