Oferty i promocje

  • 12 komentarzy
  • 13165 wyświetleń

Praca w Hiszpanii

                              OGŁOSZENIE
  
Punk Pośrednictwa Pracy OHP w Ełku prowadzi nabór osób chętnych do wyjazdu zarobkowego na zbiory truskawek i owoców cytrusowych w Hiszpanii (Andaluzja, prowincja Huelva) Organizatorem wyjazdu jest wieloletni partner Komendy Głównej Ochotniczych Hufców Pracy – sprawdzona firma Cordialca S.L.

Szczegóły oferty:
Kampania zbiorcza truskawek (4 odmiany) rozpoczyna się w grudniu i trwa do połowy czerwca. Zbiory owoców cytrusowych (pomarańczy, mandarynek, grejpfrutów, cytryn i limonek) trwają od października do lipca.
Przez wzgląd na delikatność truskawek i ich podatność na zniszczenie zbiory tego owocu wykonują  w większości kobiety, natomiast do zbiorów owoców cytrusowych pracodawca chętnie przyjmie pary.
Przedział wiekowy kandydatów do pracy wynosi 21 – 50 lat. Konieczny jest dobry stan zdrowia.

ZAROBKI:
Dzienny wymiar czasu pracy wynosi 6,5 godziny + przerwa śniadaniowa 0,5 godz.
Wynagrodzenie według porozumienia stowarzyszeń i pracodawców sektora rolno-spożywczego w Andaluzji wynosi 38,63 Euro brutto (37,42 Euro netto)
Pracodawca według konwencji gwarantuje minimum 18 dni pracy w m-cu, istnieje natomiast możliwość realizacji nadgodzin. Średni zarobek miesięczny według danych z poprzednich kampanii wynosi około 1000 Euro.

Opłaty pracownika:
Wyżywienie – średnio należy przyjąć koszt około 120 -160 Euro miesięcznie
Gaz – butla gazowa służąca do podgrzewania wody w bojlerze oraz do kuchenki kosztuje 14 Euro i dla 6 osób wystarcza na okres około 13 dni
Składka na ubezpieczenie – opłaca się miesięcznie w kwocie 47 Euro za 23 dni pracy
Transport – przejazd do Hiszpanii opłaca pracownik w kwocie 130 Euro, powrót po zakończeniu kampanii opłaca pracodawca.

Zakwaterowanie: na koszt pracodawcy
Miejsce zamieszkania może znajdować się zarówno  w mieście jak i na polu w zależności od wolnych miejsc u danego pracodawcy. Pokoje 2,3,4 osobowe , kuchnia wyposażona w lodówkę, pralkę, kuchenkę oraz naczynia.

Dodatkowe informacje:
W przypadku pracowników nowych, jadących z selekcji po raz pierwszy, przejazd do Hiszpanii opłacany jest przez pracownika,  gdy jedzie się na kolejny kontrakt, koszt transportu ponosi pracodawca.  Autokary wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, wc, cd, dvd, system abs.  Koszt przejazdu wynosi 130 Euro, dopuszczalna waga bagażu podstawowego wynosi 30 kg, a bagażu podręcznego 5 kg. Nadbagaż płatny 1 Euro za 1 kg. będzie zabrany wówczas, jeśli będzie miejsce w luku bagażowym.

Osoby zainteresowane powinny się zgłaszać do dnia 05.12.2011.

 w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP
ul. Mickiewicza 15 (wejście od strony ul. Mickiewicza) I p. pok nr 9
tel./faks: 87 6101263         
e-mail: pppelk@ohp.pl
                                                               


W dniu 07.12.2011.o godz. 9:00 w Olsztynie odbędzie się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne                     z przedstawicielem firmy Cordialca. Przy podpisaniu kontraktu należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz jego kopię, uiszcza się także opłatę w minimalnej kwocie 30 Euro będącej zaliczką na poczet transportu oraz stanowiącej gwarancję wyjazdu.

wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (12)

czy ktoś już tam był i może powiedzieć jak jest z tymi warunkami?

Czy ktoś już tam był? Proszę piszcie:)

Dziwne sami maja taki kryzys i bezrobocie, że powinni wziąć się za tę prace.

Ja tam byłam to jest tak zalezy do jakiego pracodawcy trafisz.Ja bylam na 3 kanpaniach bylo ok ale z tymi nadgodzinami to sciema bardzo zadko sie zdazaja.

proszę kto jeżdzi do takich prac obliczcie sobie wszystko i zobaczcie ile wam zostanie niecale 2zl albo i nie..więc po co pracowc tam

przy zbiorach truskawek w niemczech za miesiac mozna zarobic dwa tysiace eur sadze ze to oszustwo a szczegolnie ze tam kryzys sami pracy nie maja

A bylas w niemczech i zarobilas tyle to dopiero sciema

wlasnie, kto na akord zarobi jeszcze przy truskawkach 2 tys euro???!!!! nie wiem jak by pracowal to nie da sie takiej sumy w miesiac wyciągnąć

hiszpanie nie pracuja bo wola wziasc kredyt, to narod troche cyganski i nie lubia pracy wiem bo bylam kilka razy na wakacjach nawet dywanow nie maja:-)

do Maryla-Ty to nie wątpliwie tam byłaś i nauczyli Cię pisać.."zdażają" ,"żadko" ..maryla ortografia się kłania,zajmij się nią a nie truskawkami ;)

Ja byłam w niemczech na truskawkach(na akord) pare razy i w ciągu 6 tygodni zarobiłam 2,5 tys euro.Także kto chce zarobic to zarobi,ale jak się leży między rajkami to niestety euro same nie przyjdzie.A jeśli chodzi o ten wyjazd do Hiszpanii to nie warto...wystarczy przeliczyć koszty.

ja mam wlasnie jechac tam i sie zastanawiam co robic

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.