Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11281 wyświetleń

Poziome znaki drogowe

Grajewo ul. Szkolna

Ciąg dalszy z serii „"Debilizm czy wandalizm"”.

foto: e-Grajewo.pl


Komentarze (6)

nie noooo ja to wysiadam przy waszych tematach .. czy w Grajewie tylko tyle sie dzieje ??? Pozdrawiam e- grajewo :P

a ja musiałem zaprenumerować :) (wrzucić w ulubione), bo normalnie nie nadążam z tymi wydarzeniami - codziennie - dzięki!!!

dobry pomysł zeby pokazali moją ulice w internecie :>:>:> bedzie sławna ;) hehehe

Drodzy Państwo z e-grajewo - opamiętajcie się. Taki debilizm i wandalizm to domena nie tylko Grajewa. I jest tylko jeden jedyny sposób aby z tym walczyć - nie pozwalać sprawcom mieć satysfakcji ze swojego czynu - a więc nie publikować takich zdjęć. Może niedługo wandale będą specjalnie wyginać znaki, aby na drugi dzień zobaczyć to na e-grajewo. W dużych miastach służby drogowe usuwają takie "poziome znaki" na bieżąco, przez co ilość aktów wandalizmu spada i nikt o tym nie mówi.

Czy już nic weselszego nie napiszecie tylko same kradzieże szkody wandale! Na TV Białostockiej co o nas pomyślą? Jak był Wydra to nie mówili a o żniwiażach mówią. Jak alkoholicy na niepodległości od razu sensacja! Wstyd się przyznać że jest sie z Grajewa panie burmistrzu!

Jestem z Gdyni odwiedzam rodzine na ul.Waskiej a znak jak lezy tak lezy skansen?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.