Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 8871 wyświetleń

Pożegnanie "Wiarusa"

 

Stanisław WIŚNIEWSKI

Żył: 89 lat
Zmarł: 2016-10-10
Wyprowadzenie: 2016-10-12
Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 11.10.2016 r. (wtorek) o godz. 15:00.
               Wyprowadzenie odbędzie się dn. 12.10.2016r. (środa) o godz. 11:00.

 

 

 

Komentarze (6)

A kiedyś podsunęłam tu taki temat alei zasłużonych. Wpisy były żenujace. Jednak warto o tym pomyslec.. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Wyrazy współczucia dla całej rodziny, a szczególnie dla WANDY, BASI, i BOŻENKI składa Andrzej mąż Honoraty.
STASIU zostaniesz w mojej pamięci ze spotkań rodzinnych, z opowiadań z okresu wojennego, a szczególnie w twoim wykonaniu "POLESIA CZAR".
Wieczny odpoczynek racz MU DAĆ PANIE......... ODSZEDL WIELKI PATRJOTA

Szkoda,źe tacy ludzie odchodzą. Spoczywaj w Pokoju.

Przede wszystkim był bardzo dobrym, ciepłym człowiekiem i zawsze można było liczyć na jego pomoc. Jeżeli już się w coś angażował to na całego. Coraz mniej takich ludzi...

Z Panem Stanisławem WIŚNIEWSKIM pracowałem w latach 1972-1975 w Powiatowym Sztabie Wojskowym GRAJEWO na "jedynce". Prowadziliśmy kartotekę i archiwum rezerwistów z miasta i powiatu Graje wo i Mońki. Tamten okres mile wspominam... Mogę śmiało powiedzieć,że byliśmy "kolegami z wojska".Pan Stanisław też tak twierdził. Najtrudniej napisać coś najważniejszego,choćby najkrócej - jaki był. To był uczynny, serdeczny,bardzo dobry człowiek i żołnierz. Wierny zasadom i ideałom. Nie miałem pojęcia o Jego "przejściach" w służbie wojskowej(zawodowej). Więcej dowiedziałem się z książek autorstwa Pana Stanisława. Do Niego,jak i wielu innych,pasuje wywodząca się z myśli perskiej synteza francuska: urodzili się,cierpieli,umarli. Śmierć zabiera nam człowieka,ale nie zabiera nam wspomnień o Nim.

Wspaniały człowiek! Ciepły, pomocny, życzliwy. Wieczny odpoczynek .. :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.