UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9245 wyświetleń

Pożegnali Komendanta

Piastujący dotychczas stanowisko komendanta – komisarz Marek Sienkiewicz został oddelegowany do dalszego pełnienia służby w łomżyńskiej komendzie. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Daniel Kołnierowicz z dniem 11 sierpnia 2016 r. powierzył obowiązki Komendanta grajewskiej jednostki dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, mł. insp. Pawłowi Szyperkowi.


17.08 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której współpracownicy i funkcjonariusze grajewskiej jednostki oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją pożegnali Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Podziękowania za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu grajewskiego odchodzącemu komendantowi złożyli policjanci i współpracownicy grajewskiej policji, jak również przedstawiciele samorządów oraz policyjny kapelan.

Komentarze (3)

To dobrze , że wszyscy posłuchali księdza , kapelana. Księży trzeba zawsze słuchać. Grzechem jest niesłuchanie tego , co mówi ksiądz. A jeszcze do tego Biskup , to śmiertelny grzech. Trzeba dużo zapłacić aby otrzymać rozgrzeszenie.

Jan masz racje. Jak to sie mowi "swieta prawda" bez nich nic by sie nie moglo odbyc ;)

Skad tu tylu antyklerykalow...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.