poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 21405 wyświetleń

Pożar w "Hotelu Gołębiewski"

 
 
Zapalił się dach "Hotelu Gołębiewski" w Mikołajkach. Turyści przebywający w kompleksie zostali ewakuowani. 

Ogień pojawił się na dachu niezamieszkałej części hotelu. Goście hotelowi byli ewakuowani także z pozostałej części kompleksu hotelowego. Według informacji przekazanych przez policję jedna osoba została poparzona.

Do pożaru wysłano kilkanaście sekcji gaśniczych z Mrągowa i Mikołajek oraz wozy gaśnicze OSP z okolicznych miejscowości. Zdaniem rzecznika sytuację utrudniałó to, że budynek ma ok. 25 m wysokości. Miejscowi strażacy nie mają tak wysokich podnośników.

Łuna od pożaru widoczna była z kilku kilometrów. Swąd dymu - jak powiedzieli mieszkańcy okolicy - wyczuwało się ok. 10 km od Mikołajek.

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

niedziela, 14 kwietnia 2024

Adam Doliwa - "Serdecznie Dziękuję"

Komentarze (8)

Coś za często te hotele ostatnio płoną nie sądzicie ?

dobre tu budowna widac elewacja i dach raptem zaplonal co nie ma kasy na dalszy remonot wiec trzeba jakos z ubezpieczenia wyrwac a napewno milion albo i lepiej wpadnie cwaniactwo

paliła się oberża pod gontem-Zdunki, następnie emerald- Nowa Wieś Ełcka, teraz gołebiewski- Mikołajki. Co jest???

Hehe jakie banaly piszecie kasa na remont jest material tez a podwykonawcy maja wyplacone pieniadze z gory, a pozar powstal przez spawaczy konstrukcji dachowych nie zabezpieczyli dobrze materialow latwopalnych... wiec nie piszcie o rzeczach ktorych nie wiecie

Emerald w nowej wsi tez splonol i tylko wieze zostaly same hehe fakt za czesto plona

Kamil co Ty piszesz za głupoty! Chyba nie wiesz jakie ten hotel ma obroty i ilu gości gdzie cena za noc to ponad 500 zł. W dniu pożaru było ponad 800 gości - Miliony to On zarabia w kilka dni...po co mu odszkodowanie w wysokości 1 mln?! Toż to grosze!

okok ok poradzą sobie//.

ja tam bylem w tym hotelu i zarabiają oni ale w sezonie a tak to nie za bardzo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.