Powiatowe Święto Plonów - Szczuczyn 2025, znane również jako Dożynki Powiatowe, odbyły się w niedzielę, 14 września 2025 roku, w Szczuczynie, na terenie Transgranicznego Centrum Dialogu Kultur. Organizatorami był Powiat Grajewski i Gmina Szczuczyn. W ramach wydarzenia odbył się również konkursy na najładniejszy wieniec dożynkowy i najładniejsze stoisko Kół Gospodyń Wiejskich. Były też pokazy sprzętu rolniczego i konkursy związane z bezpieczeństwem pracy w gospodarstwie.
wtorek, 4 listopada 2025
wtorek, 4 listopada 2025
a "normalnych" artystów nie było ?
a ,, normalny'' komentarz możesz napisać ? czy TY ,, nienormalny'' ???
czy tylko mnie już mdli od tego disco w polu.....ludzie ile można tego szajsu słuchać
A gdzie należy się udać po WIZĘ
Bo może jak bialaszewo nie życzycie sobie gości .
Zabawa to zabawa ????
A czemu zenka nie będzie?
Widać organizacyjnie impreza dopięta. /
Popieram - wszędzie te disco polo . Uszy więdną. Jest tyle godnych wykonawców z tak wielu gatunków muzycznych , równie skocznych , dla młodszych i starszych. Nie można poszukać, bardziej się rozejrzeć na tym muzycznym rynku serio ?
Mi podobają się tzw. "witacze". Gratuluję talentów. Miłego spędzenia dożynkowego święta.
Myślę ,że specjalnie ktoś napisał taką bzdurę i podpisał się jako mieszkanka Bialaszewa,później coś podobnego było napisane i na Grajewie. Po prostu ,żebyście mieli co pisac
Nie można już słuchać disco polo a przy tej muzyce zawsze jest dużo ludzi ,którzy świetnie się bawią.
Dozynki dla rolników,a dlaczego zespołu będą w takich godzinach ,gdzie rolnik musi oporządzić swoje gospodarstwo i nie będzie mógł być i posłuchać.
Wg mnie te zespoły powinny być od 20gdzie to rolnik już jest po dojeniu itd. a tak to zostanie tylko Dj.Achhhh
Bo na wioskach musi być sielsko i anielsko dlatego disco rządzi. Ma być zaścianek, tak by większość się bawiła, bo taką mamy większość
Disko polo nie pasuje a tylko przy tej muzyce cala sala tanczy
Teraz rolnik sam nie do tylko ma ludzi od tego. Widocznie jesteś słabym roknikiem.
Ale Was boli miejsce gdzie plecy się kończą :).
nie chce mi się prowadzić debaty z fanką discopolo, którego mam serdecznie dosyć, każda jedna impreza w większości to ci sami wykonawcy śpiewający swoje "usia siusia pam pa ram pa"....serio trzeba tłumaczyć potrzebę bardziej górnolotnych piosenkarz.... mamy wielu zdolniejszych artystów niż "gwiazdy" śpiewające z playbacku teksty na poziomie szkoły podstawowej
Bo dożynki teraz nie są dla rolnika..... tylko dla elity /
Rozczarowana mieszkańcy mają to co chce a ty z wyższej półki to do innej bajki
Tak pogawędki o gospodarstwie, polityce, sprawach dnia codziennego, jedzenie kiełbasek czy nawet picie piwa przy muzyce sakralnej, poważnej czy innej "wyższego rzędu" to dopiero byłoby coś.