środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13279 wyświetleń

Potrącenie dwóch kobiet

2 listopada br. na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie osoby. Poszkodowanym nic się nie stało.


Na ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie jadący samochodem osobowym Skoda potrącił znajdujące się na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Autem jechał 60 – letni mieszkaniec Grajewa.

Na szczęście 53 i 74 - latce nic się nie stało. Przybyły na miejsce patrol Wydziału Ruchu Drogowego ukarał sprawcę 500 - złotowym mandatem.Komentarze (6)

A tyle teraz społecznych reklam w TV leci, na temat potrącania pieszych na przejściu.. i jak patrzę chyba nie odnoszą żadnego skutku, bo kierowcy nadal uważają się za najważniejszych.. A biedny pieszy stoi i stoi i czeka, a jak się doczeka to czasami ktoś mu się łaskawie zatrzyma a z drugiej strony ktoś nawet się nie zatrzyma.. tylko potrąci. Ludzie wyjdzcie czasem z tych swoich aut i postawcie się w sytuacji pieszych

Teraz wszyscy się spieszą, są zmęczeni życiem... i takie są skutki. W dzisiejszych czasach trudno jest zwolnic tempo, żeby nie zostać w tyle... Wypadek był na pewno nieumyślny, nikt nie chce czyjegoś nieszczęścia. Czy obwiniając kierowcę, jesteśmy sprawiedliwi? Myślę, że kierowcy też jest przykro, że do tego doszło, bo on też ma sumienie.

Ja znam tego czlowieka, to starszy facet ktory jezdzi bardzo ostroznie, i niewiem jak moglo do tego dojsc.

trzeba uczyć też przechodniów a nie pouczać tylko kierowców

Jestem ciekaw jakie opinie były by gdyby to jechał kierowca tirem pewnie psy i koty wieszane nanim byłyby Panowie i Panie trochę uwagi jak się przechodzi przez jezdnię nie ważne czy to są pasy czy nie a Panowie i Panie kierowcy uwagi troche proszę zwrócić na pieszych bo to też są ludzie i każdy chce żyć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.