Wiadomości

Poszukują Łukasza R. z Prostek

Poszukują Łukasza R. z Prostek

Policjanci poszukują 21-letniego Łukasza Ruszczyk z Prostek. Mężczyzna we wtorek 26 października br. w godzinach porannych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Ełccy policjanci poszukują Łukasza Ruszczyk z Prostek. Z ustaleń policjantów wynika, że 21-latek 26 października br. około godziny 6.00 rano wyszedł z domu w miejscowości Prostki. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Zaginiony 21-latek ma 185 cm wzrostu, 75 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne i krótko ostrzyżone włosy, twarz pociągłą, ma niebieskie oczy. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był brązową kurtkę bez kaptura, spodnie dżinsowe ciemne, buty sportowe ciemne, posiadał szaro-czerwony plecak.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginięcia 21-latka proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji lub telefoniczny pod numerem 997. *KPP Ełk


poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.