niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 7188 wyświetleń

Poszukiwana suczka

Poszukiwana suczka

Poszukiwana sunia ze zdjęcia. Przebywała na górce za biedronką przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych (droga żwirowa do dawnej jednostki wojskowej).

Sunia była bardzo płochliwa. Poszukiwana jest od tygodnia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś mógł zrobić jej krzywdę. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje, gdzie aktualnie może przebywać, proszony jest o pilny kontakt pod nr 506 147 202.

Zapewniamy anonimowość. Nie bądźmy obojętni na krzywdę zwierząt. Reagujmy, gdy ktoś chce je skrzywdzić.

 

Komentarze (13)

Pomagajmy zwierzętom i nie dajmy ich krzywdzić.....

Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy.

Zgłaszałam,to odesłano mnie do innych instytucji, co do których niestety nie mam zaufania; A jak już jest musztarda po obiedzie to się okazuje, że i do Was można zgłaszać... Ciekawe.

Do B. Jestem osoba prywatna nie zadna instytucja. Sunia chwycila mnie za serce i chce jej pomóc mam taką możliwość ale musi sie znalezc

ten pies spokoju nie daje ludziom ciagle szczeka wieczorami a wlascicielka ma w nosie zdanie i opinie innych

Do Mysza: Nie rozumiem jaki pies i jak to szczeka, w ktorym miejscu. Bo wlasnie jest poszukiwana. Jesli wiesz gdzie przebywa napisz proszę

Wczoraj ok. 19 tej podobnego pieska widzieliśmy na polu przy drodze przed Boguszami

Do Magda. W takim razie rozumiem, że ogłoszenie jest prywatne, a nie TOZ? Mnie też ujęła, jeśli się znajdzie, mogę pomóc finansowo. Pisałam do Was na fb. Daj znać jakby coś.

Do B: Jestem osobą prywatną. Szukamy dalej. Zgloszono mi suczke w Boguszach i okolicach basenu ale niestety to nie ona

17.05 w godzinach wieczornych widziana była na os.Południe

Do Myszy.Ty chyba mylisz psy .A jesli szczeka to moze jest glodny lub szuka wlasciciela .Jesli to jest ten pies ktorego ta pani szuka.Pomysl troche nawet jak jakis pies szczeka to co wlasciciel ma mu pysk zamknac .Trzeba bylo palac sobie wybudowac i bys miala spokoj.

Wydaje mi się, że widziałam ją pod InterMarche.

Każde inf sa sprawdzane. Niestety nadal jej nie ma

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.