wtorek, 28 września 2021

Sport

Posejdon: zakończenie sezonu

Posejdon: zakończenie sezonu


Sezon pływacki w Klubie Sportowym Posejdon dobiega końca. W sobotę 3 czerwca br. w OSW "Knieja" w Rajgrodzie odbyło się oficjalne zakończenie sezonu. Wszystkie dzieci wzieły udział w rejsie żaglówkami po jeziorze rajgrodzkim, w którym naraz uczestniczyło siedem jednostek typu Flayer 3G, Sportina 595 oraz dwumasztowa DZ-ta dowodzonych przez doświadczonych instruktorów żeglarstwa.

Rejs zabezpieczało dwóch ratowiników WOPR, którzy omówili zasady bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych podczas wakacji oraz zademonstrowali podstawowe techniki ratownictwa wodnego.

Zwieńczeniem wyjazdu było ognisko z kiełbaskami, pyszny tort przygotowany przez uczestniczkę II edycji programu "Bake Off – Ale ciacho!" - Urszulę Rugiel.

Co prawda jeszcze tydzień treningów dzieli nas od zakończenia, ale już teraz zachęcamy wszystkich chętnych do zapiswania się na przyszły sezon pływacki 2017/18.


Zapisy oraz informacje:
791 370 523 - Grzegorz
791 370 524 - Tomasz

e-mail: [email protected]

zaś bieżace wydarzenia klubowe śledzić można na:
www.facebook.com/posejdongrajewo

 

poniedziałek, 27 września 2021

Udane starty tenisistów stołowych MOSiR

poniedziałek, 27 września 2021

Ookami - Kobierzyce Cup 2021. Nasi z medalami

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.