Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 14225 wyświetleń

Poradnia rehabilitacji (foto)Do poradni należy zgłaszać się ze skierowaniem od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego czyli takiego który ma podpisany kontrakt z NFZ.

Do skierowania powinny być dołączone badania uzasadniające konieczność rehabilitacji czyli karty informacyjne, zdjęcia, wszystkie inne konieczne w danej sytuacji badania. O tym wiedzą wszyscy lekarze rodzinni i nie tylko.
Po wizycie u lekarza specjalisty rehabilitacji pacjent jest rozpisywany na poszczególne zabiegi wg harmonogramu czasowego. Pacjenci którzy byli na wizycie u lekarzy specjalistów typu neurolog,ortopeda i mają skierowanie na określone zabiegi mogą z nich skorzystać z pominięciem badania przez lekarza rehabilitacji i zostaną od razu rozpisani na ćwiczenia te które zaleca specjalista.

UWAGA

    Wszyscy pacjenci którzy już byli na wizycie lekarza specjalisty rehabilitacji i mają skierowanie na zabiegi które zostały wyznaczone na nowy rok a Szpital Ogólny w Grajewie nie będzie ich mógł realizować powinni udać się do szpitala i zabrać  skierowanie na zabiegi podpisane przez lekarza rehabilitacji i z nim zgłosić się od najbliższego poniedziałku celem umieszczenia(rozpisania) w harmonogramie ćwiczeń do rejestracji w NZOZ Medicus - na górze.

Chcę uspokoić pacjentów wszyscy którzy już czekali w kolejce na zabiegi do końca roku zostaną im wyznaczone terminy nowe nie koniecznie identyczne z poprzednimi ale na pewno nie dłuższe niż mieli poprzednio.
Jeśli ktoś zgubił lub nie może z jakichkolwiek powodów odzyskać skierowania na którym miał rozpisane zabiegi przez lekarza rehabilitacji musi udać się do lekarza rodzinnego po nowe skierowanie do poradni rehabilitacji i przejść całą procedurę badań lekarskich od początku.

Do końca roku rejestrujemy na nowy rok przede wszystkim pacjentów którzy mieli już terminy ćwiczeń w szpitalu  -  informuje kierownik  Magda Lewosz


Szczegółowe informacje odnośnie godzin pracy i rodzajów ćwiczeń jakie będą wykonywane dostępne są od poniedziałku 19.12.2011 w rejestracji przychodni Medicus oraz pod numerami telefonów 86-272-4350   i 86-272-8452

fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (22)

Widac ,ze to wszystko na szybko robione.Światowej klasy tu nie widac,i cos czuje ze teraz to z pol roku na zabiegi bedzie trzeba czekac.

Myślałem, że może to nie jest prawdą... ale każdy kto ma chociaż trochę oleum w głowie może teraz sobie porównać obydwie pracownie i ich wyposarzenie, ..

Nawet rejestracja jest??.Gabinetów odnowy jest jak widać na fotkach 3.

Tylko tyle mogę stwierdzić ...na zdjęciach pokazano tylko ładny budynek z zewnątrz i na korytarzu.
Ale widzimy jakie tam wyposażenie ....łóżka ,lampa ,rowerek.

tam nic nie ma tylko łóżka :(

jak można aparat na szybko zrobić -stawiasz, podłączasz pacjenta i tyle; co tu gadać

Myślę, że będzie dobrze. W końcu przychodnia funkcjonuje już od kilku lat i uważam, że lepiej niż szpital, o wiele lepiej...

. A gdzie jest wanna z hydromasażem?

a co z pacjentami którzy będą leżeć w szpitalu na oddziale rehabilitacji ,gdzie będą rehabilitowani ?

a gdzie krioterapia????

To chyba jakaś kpina,jak można zniszczyć to ,co było budowane tyle lat ,pracę tylu ludzi dla tych kilku słabo wyposażonych gabinetów.Coś tu jest nie tak,albo złośliwość decydentów z NFZ,albo ???

krioterapia jest, wiem bo chodziłem

Jaki lekarz będzie zlecał zabiegi,doktór Brajczewska?

Tylko dlaczego to nazywa się poradnią rehabilitacji skoro jak widać na załączonych obrazkach przeważa fizykoterapia? Fizykoterapia to nie jest rehabilitacja, więc ta poradnia ma raczej niewłaściwą nazwę :) Nie wystarczy postawić UGUL, jedną leżankę oraz rowerek i nazywać się poradnią rehabilitacyjną :)

Diatermia w gabinecie lekarskim?

Na stronie "Medicus" w zakładce nasi pracownicy jest wymieniona jedna pani rehabilitantka.Czy jedna podoła całejpracy?

W medicusie nawet nie ma gdzie zaparkowac samochodu.To jest skandal.

Trochę slabo to wygląda,miejmy nadzieję że coś się poprawi, chodzi o sprzęt. Czy jest jakies miejsce na kinezyterapie? Bo ludzie tez musza ćwiczyć. A co z Fizjoterapeutami??? Jedna czy dwie osoby to trochę za mało.

Ugule to PRZESZŁOŚĆ Fizjoterapii

Jest krioterapia za ktora NFZ nie placi tylko pacjent ze swojej kieszeni, bo za ciekly azot NFZ placi a nie za dwutlenek wegla i mamy problem.Chcesz miec krioterapie to plac sam -dobre leczenie,Wszpitalu to bylo bezplatne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.