środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

Ponad 1 milion gości

Ponad 1 milion gości na www.is.bialystok.pl

Początki funkcjonowania strony sięgają pierwszego półrocza 2004 roku. Od tamtego czasu zaszło wiele zmian, które miały przede wszystkim na uwadze poprawę komunikacji administracji skarbowej z podatnikami. Dołożyliśmy wszelkich starań aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców województwa podlaskiego, zainteresowanych problematyką podatków. Ponad milionowa liczba odwiedzin mobilizuje nas do jak najbardziej efektywnego działania w zakresie rozbudowy i aktualizacji naszej strony. Stale podnosimy sobie poprzeczkę, dbając o użyteczność i funkcjonalność naszego serwisu internetowego. W tym celu staramy się publikować najświeższe informacje, które ułatwiają podatnikom poruszanie się w gąszczu przepisów podatkowych.
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i obdarzenie nas zaufaniem oraz zachęcamy do dalszego korzystania z naszego serwisu.

 

Radosław Hancewicz
Rzecznik prasowy
Izby Skarbowej w Białymstoku

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.