wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

Ponad 1 milion gości

Ponad 1 milion gości na www.is.bialystok.pl

Początki funkcjonowania strony sięgają pierwszego półrocza 2004 roku. Od tamtego czasu zaszło wiele zmian, które miały przede wszystkim na uwadze poprawę komunikacji administracji skarbowej z podatnikami. Dołożyliśmy wszelkich starań aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców województwa podlaskiego, zainteresowanych problematyką podatków. Ponad milionowa liczba odwiedzin mobilizuje nas do jak najbardziej efektywnego działania w zakresie rozbudowy i aktualizacji naszej strony. Stale podnosimy sobie poprzeczkę, dbając o użyteczność i funkcjonalność naszego serwisu internetowego. W tym celu staramy się publikować najświeższe informacje, które ułatwiają podatnikom poruszanie się w gąszczu przepisów podatkowych.
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i obdarzenie nas zaufaniem oraz zachęcamy do dalszego korzystania z naszego serwisu.

 

Radosław Hancewicz
Rzecznik prasowy
Izby Skarbowej w Białymstoku

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.