sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9792 wyświetleń

Pomoc finansowa dla Szpitala

Rada Miasta Grajewo udzieli z budżetu Miasta Grajewo pomocy finansowej w łącznej kwocie 76 700,00 zł w formie dotacji celowej Powiatowi Grajewskiemu z przeznaczeniem na sfinansowanie przez Powiat zakupu:

1) myjni endoskopowej na potrzeby Pracowni Endoskopii Szpitala Ogólnego wGrajewie w kwocie 52 000 zł,

2) ssaka i kardiomonitora z pulsoksymetrem na potrzeby Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Ogólnego w Grajewie w kwocie 15 100 zł,

3) pompy infuzyjnej na potrzeby Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego w kwocie 4 700 zł, i dofinansowanie zakupu pompy infuzyjnej na potrzeby Pododdziału Chirurgii Dziecięcej w kwocie 4 900 zł.

Pomoc finansowa zostanie udzielona ze środków budżetu miasta na 2008 rok. Szczegółowe warunki udzielania pomocy finansowej określone zostaną w umowie pomiędzy Miastem Grajewo a Powiatem Grajewskim.

 Joanna Kosielska
- radna Rady MiastaWademekum
Jednostki organizacyjne powiatu

Komentarze (2)

Pani Kosielska zapomniała napisać ,że również Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie należy do jednostek organiz. powiatu.

dofinansujcie jeszcze KRRiTV i Instytut Meteorologii, a po ulicach grajewa tylko psy się będą po wybojach ganiać.... Panowie radni zamiast wsadzać kasę w firmy z których i tak to gdzieś "znika", a wpływu na nie nie macie, to utopcie kasę w basen np., też można dużo utopić i cały czas "dofinansowywać" a będzie to miejskie całkowicie i ręce będziecie mieli gdzie umyć... po owocnym rozdawnictwie miejskiej kasy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.