piątek, 1 marca 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 6316 wyświetleń

Pomoc bezdomnym zwierzętom

 Uczniowie "Jedynki" pomagają bezdomnym zwierzętom.

    17. stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Grajewie - Panią Katarzyną Blusiewicz. Uczniowie poznali problemy bezdomnych zwierząt. Dowiedzieli się, jak trudna jest sytuacja schronisk działających w najbliższej okolicy oraz w całej Polsce.

  W ramach współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w szkole podstawowej przeprowadzono zbiórkę karmy, którą przekazano wolontariuszom towarzystwa.

 Organizatorem spotkania było Szkolne Koło PCK. 
 fot. ZSM 1

 

Komentarze (3)

Brawo toz! Brawo szkoła! Oby więcej było takich akcj. Musimy Edukować nasze dzieci i młodzież

Super ze jest Pani Kasia ktora dba o ludzi zeby im pomoc jak sa chorzy ale wielki ma serce jesli chodzi o zwierzeta.Super babka

Popieram tego typu akcje !!! Zawsze ich brakowało na terenie naszego miasta i okolicy. Oby było ich więcej i częściej, i w jak największej ilości miejsc ( szkoły, przedszkola, Grajewskie Centrum Kultury, latem- parki, itd.). Cieszę się, że w końcu coś zaczyna się dziać w naszym mieście na rzecz tak cudownych istot, jak zwierzęta. Trzeba też jak najwięcej organizować akcji charytatywnych na rzecz zwierząt. Ludziom jest komu pomagać, a zwierzęta są w naszym kraju ciągle spychane na dalszy plan lub całkiem pomijane. Dziękuję za każdy gest w kierunku zwierząt. Dziękuję wolontariuszom i członkom TOZ oraz innym osobom, które nie są związane z ta organizacją, ale niosą pomoc bezbronnym istotom. Anna W.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.