niedziela, 21 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10294 wyświetleń

Polskie Państwo Podziemne

W Grajewie 17 marca 2006r. odbyły się warsztaty  organizowane przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

Słuchacze: przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy, nauczyciele historii oraz wiedzy o społeczeństwie w siedzibie Szokły Podstawowej nr 2 przez kilka godzin poruszali się w tematyce "Polskie Państwo Podziemne".

Podejmowano dyskusję m.in. o możliwościach dydaktycznych wykorzystania pakietu edukacyjnego IPN "Polskie Państwo Podziemne 1939-1941". Prowadzący - dr K. Sychowicz oraz mgr A. Muczyński (OBEP Białystok).
Tematem wykładu dr Jana J. Milewskiego naczelnika OBEP IPN B-stok było "Społeczeństwo pod okupacją sowiecką (1939 - 1941) - między oporem a kolaboracją."

e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

o widze pana Szewczyka ! serdeczne pozdrowienia od bylej uczennicy PG3 ( jescze w starym budynku szkoly)-Eweliny .
byl pan super nauczycielem ! no i jest nim pan na pewno nadal :):):)
pozdrawiam

Dlaczego nie zaproszono wszystkich nauczycieli z terenu powiatu na te spotkanie? Myślę, że nauczyciele ze szkół z terenu też chętnie by zapoznali się z tą tematyką...Czyżby Grajewo było było pod tym względem uprzywilejowane?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.