sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 19 komentarzy
  • 15358 wyświetleń

Połowinki ZS nr 2

Grajewo, 8.11.2008 r.

Galeria zdjęć

Cztery klasy Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych bawiły się w restauracji Kameralna w Grajewie.

Historia szkoły
1 września 1995r. otworzyła swe podwoje druga w mieście szkoła średnia - Zespół Szkół Zawodowych. W skład Zespołu Szkół Zawodowych weszły dwa typy szkół : Technikum Technologii Żywienia (dwa oddziały) i Liceum Handlowe (dwa oddziały). Na siedzibę szkoły przeznaczono budynki położone po wschodniej stronie szosy do Białegostoku przy ulicy Wojska Polskiego 84 zajmowane wcześniej przez wojsko .
W 1996r. bazę szkoły stanowiły już dwa oddzielne budynki, w których mieściło się 10 sal lekcyjnych, jedno malutkie pomieszczenie pełniące rolę biblioteki i czytelni, a także nieco od nich oddalony budynek zaadaptowany tzw. sposobem gospodarczym na salę gimnastyczną i pracownię gastronomiczną.

9 września 2000 roku dokonano uroczystego otwarcia części dydaktycznej kompleksu szkolnego oraz nadano Zespołowi Szkół Zawodowych imię 9 Pułku Strzelców Konnych, bowiem w tym miejscu, w dwóch służących do dzisiaj młodym Polakom budynkach, od maja 1924 roku do września 1939 roku stacjonował 9 Pułk Strzelców Konnych, z przybycia którego i obecności grajewianie zawsze byli dumni.

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (19)

oo patrze ze Pan kierowca pks łomża śpiewa . pozdro

haha.. było suuper ;))
Pzdr dla wszystkich !!!

Było cudownie :)) Podziękowania dla wspaniałej Pani Strzałkowskiej :)

ten kierowca to ma głossss XD mmmm

III D Wymiata :D . . Było Super .. PzDr

świetna zabawa!!!! towarzystwo extra, muza fajna itd super ze uczniowie całkiem róznych na co dzien klas zgrali się - dobrze bawił sie ogólniak z technikum, druga z trzecia klasą - bez róznicy pogladów i wieku !! ;););D a propos Zespół Szkół nr 2 to nie Zespół Szkół Zawodowych tylko Technikum i 2 Liceum Ogólnokształcące, choć dla imprezki nazwa nie miala zasadniczego znaczenia :):) pozdro dla wszystkich

było super nawet lepiej niż super ;P III D jak zwykle rządzi!!!!!! Pani profesor Strzałkowska jak zwykle świetnie sie spisała ;D

Dziękuję wszystkim moim Słoneczkom za piękną zabawę – klasie 3e, 2h, 2f i oczywiście 3d – między innymi takie spotkania nadają sens naszej pracy i dokonanym wyborom... Nie zawiodła nieustająca w Was wiara i jak to mówicie.. SZACUN! Nie zawiedli też Kochani Rodzice i Szanowni Nauczyciele! Głęboki ukłon w stronę Pani Antropik, Pana Borkowskiego, Pana Cebelińskiego, Pani Makowskiej, Pani Bodurki, Pana Buziewicza, a zwłaszcza Pana Stanisława Zielińskiego. To właśnie dzięki Nim było sympatycznie i uroczyście:) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, którzy przyczynili się do udanych POŁOWINEK 2008’ (śpiewającego jak z nut kierowcę też!) ...i dziękuję.

DZIKUJE ZA MILA ZABAWE I SUPER ATMOSFERE POZDROWIENIA DLA UCZNIOW ;WYCHOWAWCOW I PANA ZIELINSKIEGO ZA ZAPROSZENIE

Zupełnie nie wiem dlaczego z poprzedniego komentarza Redakcja usunęła słowa: "Profesorowie", "Profesor"...? Zapewniam Państwa, iż w ZS Nr2 mamy swiadomość naszego wykształcenia :-) Co więcej, uczniowie, których przyjemność mamy nauczać - doskonale orientują się, z jakimi pracują PROFESORAMI! Zresztą wydaje mi się, że nie trzeba być szczególnie inteligennym i uczonym, by dostrzec poruszany aspekt w przekazach medialnych, wieloletniej tradycji, czy literaturze. Jeżeli zaś tytułowanie, będące wyrazem szacunku, kogoś aż tak boli, że narusza prawo do swobodnej wypowiedzi, pozostaje mi tylko złożyć wyrazy współczucia - MAGISTER BEATA STRZAŁKOWSKA.

Beata - z tym "Profesor" - to moze faktycznie trochę przesadziłaś :)

TEN FACET JEST NORMALNIE THE BEST:):):):) FAJNIE ŚPIEWA I FAJNY CHARAKTER

Do mgr... - w jakim sensie przesadziłam? Niepotrzebnie uczestniczymy w pospolitej dyskusji na temat "profesorowania" w szkole średniej. Wszak często powraca ten temat i znane, i przewidywalne są opinie wielu osób, środowisk. Moje zdanie w tej kwestii też jest czytelne, więc nie będę się powtarzać. Szanowałam i szanuję pracę swoich Profesorów ze szkoły średniej (pozdrawiam LO w Augustowie!) i takiego szacunku uczę swoje dzieci. Lubię myśleć, że ten, czy inny Profesor w przełomowym okresie mojego życia, wiele wniósł do niego... I nich tak zostanie.

ej o co tyle zamieszania????! kto che niech tytułuje, kto nie to nie - wolność!!!!!!!!!! a tu o imprezce było!!! :) :) :) i fajno całkiem;) a gościu od śpiewu - suuuuper!i ogólnie do powtórki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zapomnieliście o osobach towarzyszących? chyba my tez tam byliśmy i atmosferkę tworzyli! było spoko:)

racja impreza była świetna i skonczmy juz dyskusje o profesorach :P najwazniejsze ze wszyscy sie swietnie bawili :D

bylo super !! :)

Było naprawdę wspaniale. Pełna kultura super muzyka i super lokal. Te Połowinki zapamiętam do końca życia :) ahhh... poprostu trzeba było tam być :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.