niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 2299 wyświetleń

Policjanci ugasili pożar w Szczuczynie

Policjanci ugasili pożar w Szczuczynie

Policjanci z białostockiego oddziału prewencji zauważyli pożar na balkonie jednego z mieszkań w Szczuczynie. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania. Ugasili pożar jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


W niedzielę 25 lipca br. w trakcie patrolowania Szczuczyna policjanci z białostockiego oddziału prewencji zauważyli pożar na ulicy Kilińskiego. Gęsty, czarny dym wydobywał się z jednego z bloków. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania. Wbiegli do zadymionego mieszkania, a następnie na balkon, gdzie znajdowało się źródło ognia.

Od razu przystąpili do gaszenia płomieni, które rozprzestrzeniając się zagrażały innym mieszkaniom. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a pożar został ugaszony jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. - informuje KPP w Grajewie

 

 

Komentarze (4)

Strażacy z OSP zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

baba Jaga zatrzymała prewencja Warszawa

"batnn" został zawinięty w kaftan przez ratowników medycznych.

baba jaga na dopingu .Weż połowę tego co bierzesz i nie pisz głupich komentarzy tutaj.Paragrafy na takie rzeczy są.Kropka

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.