Wiadomości

Policjanci szukają świadków

Monieccy policjanci szukają świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 670, w rejonie miejscowości Dolistowo Stare. W wyniku tego zdarzenia zginęła 49- letnia kobieta i 52-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 26 listopada, około godziny 17:00, na drodze wojewódzkiej 670, w rejonie miejscowości Dolistowo Stare. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący dacią, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z mercedesem, jadącym w kierunku miejscowości Suchowola. W wyniku wypadku na miejscu zginął 52-letni mężczyzna oraz 49-letnia kobieta. Natomiast, kierowca mercedesa został przewieziony do szpitala.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Mońkach pokój nr 215 lub pod numerem telefonu 085 670 37 28, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.