wtorek, 27 lutego 2024

997

  • 1 komentarzy
  • 9398 wyświetleń

Policja informuje

Wybrane wydarzenia zaistniałe na terenie KPP w Grajewie w okresie czasu od 5.03 - 7.03.2004 roku.

Wprowadzenie do obrotu leków bez wymaganego zezwolenia
W dniu 5.03.2004 roku policjanci KPP w Grajewie uzyskali informację, na podstawie której dokonali zatrzymania osoby, która bez wymaganego zezwolenia przechowywala na stoisku sprzedawczym w celu wprowadzenia do obrotu leki nie posiadającego stosownego certyfikatu.
Leki zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Spawę prowadzą policjabci KPP Grajewo.

W nocy z 5/6.03.2004 roku doszło do pożaru stodoły w miejscowości Pieniążki. Spaleniu uległa drewniana konstrukcja budowli oraz maszyny rolnicze będące w środku. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo.

W minionych dniach tj. 5 - 7.03.2004 roku odnotowano 17 interwencji policyjnych. Duża część interwencji dotyczyła osób w stanie nietrzeźwym, które zakłócały ciszę bądź porządek publiczny. Odnotowano także interwencje, gdzie udział brali nieletni. Odnotowuje sie przypadki coraz większego braku nadzoru przez rodziców i opiekunów nad zachowanie swoich dzieci. Stąd apel o zwiększenie uwagi rodziców dotyczącej dzieci, ich miejsc przebywania oraz ich towarzystwa.Źródło: KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (1)

Noc na osiedlu południe. Sąsiedzi wzywają policję aby ta uciszyła pijanego sąsiada awanturujacego się na klatce schodowej. Sąsiad wali mocno w drzwi i obiecuje zonie, że ją zaje**e, żona wystraszona nie otwiera. Policja przyjeżdża na miejsce zdarzenia sprawdza dokumenty pijanego i UWAGA puka do żony i każe otworzyc jej drzwi i wpuścić MĘŻA do domu. Do godziny 5 rano sąsiad dał radę obudzić pół bloku. My mieszkańcy bloku nr 45 na osiedlu Południe.. ..... DZIEKUJEMY KOCHANA POLICJO

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.