Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10080 wyświetleń

POLICJA APELUJE

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego powiatu grajewskiego Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach publicznych.

Miesiące jesienne charakteryzują się nagłymi zmianami pogody, opady deszczu, wcześnie zapadający zmrok, co pogarsza widoczność, śliska jezdnia. W ostatnim okresie czasu tj. miesiącach październik – listopad 2004 zanotowano 16 zdarzeń drogowych w tym 5 śmiertelnych z udziałem pieszych i 6 osób rannych.

Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego
Komendy Powiatowej Policji w Grajewie
kom. mgr Bogdan Hirniak


Komunikat ( czytaj...)

www.policja.e-grajewo.pl

Komentarze (3)

dlaczego tak późno zapala się światło uliczne, przy jesiennym zmroku na ulicy nic nie widac, proszę przejść sie o godzinie 16 po ulicach Grajewa, może lepiej wylączyć oswietlenie wcześniej rano kiedy ruch jest dużo mniejszy a włączyć godzinę wcześniej

Panie Hirniak zaapeluj też do pieszych o rozwage i uwage. Pieszych przechodzących przez jezdnie tak samo jak kierowców obowiązuje Kodeks Drogowy Pieszy może zatrzymać się bardzo szybko przed przejściem ale kierowca jadąc 50 km/h w obszarze zabudowanym nie zatrzyma samochodu w miejscu Ale niestety wypadki były są i będą.

Radzę uważać na drodze, bo ja już się przekonałam, że o mandat w wysokości 50 PLN nie trudno ;/ Wystarczy iść ulicą w niedozwolonym miejscu :] pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.