Wiadomości

Policja w Białogrądach

Przedstawiciele grajewskiej Policji przeprowadzili spotkanie z dziećmi uczestniczącymi w zajęciach w Białogrądach. Tematem przewodnim prelekcji były zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Poruszono także problematykę bezpiecznego „surfowania” w Internecie i cyberprzemocy.


W związku z trwającymi feriami zimowymi grajewscy policjanci i pracownicy zajmujący się profilaktyką, przeprowadzają spotkania z dziećmi i młodzieżą, spędzającymi dwutygodniową przerwę szkolną na terenie naszego powiatu. Wczoraj jedno z takich spotkań odbyło się w świetlicy w Białogrądach. W trakcie prelekcji poruszono wiele kwestii, od zimowych zabaw na śniegu i lodzie do kontaktu z obcymi osobami lub zagrożeń cybernetycznych. W spotkaniu uczestniczył pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Grajewie, omawiając podstawowe zasady higieny i zdrowego trybu życia. Mali prelegenci z zaciekawieniem obejrzeli kilkuminutowe kreskówki pt. „Owce w sieci”, przedstawiające zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu, telefonów komórkowych i innych nowych technologii. Podczas spotkania dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusjach dotyczących bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu i w domu – bo ferie to także czas „surfowania” w Internecie i na portalach społecznościowych. Warto wiedzieć jak robić to bezpiecznie i zgodnie z prawem.

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Bożennie Grądzkiej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.